Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek normálisak de komolyan?

Ezek normálisak de komolyan?

Figyelt kérdés
Van az a melletünk lévő utcában 3gyerek vagyis 2 akik lopnak a felnőteknek visszabeszélnek az utcán stb.Ez most történt kb 30 perce jöttük visszafele a sétából a jött a mamám is és én vittem a német juhászom ő meg a shicum ott voltak azok a gyerekek és egy kutyával incselkedtek (nem voltak othon a gazdáji)keritésen kivül lőtték ilyen kutyával a mamám rájuk szólt az eggyik gyerek mondta lőd meg azt a pitbult vagy mi az német juhászt utána meg még a kicsi kutyát is meg akarta lőni inkább elmentünk.hogy lehetnek ilyen emberek vagyis gyerekekek egyik olyan nyolc koról van a másik kettő 10-11.
2017. dec. 17. 15:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesirási hibáért de nagyon felhuztam magam
2017. dec. 17. 15:06
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha még csak helyesírási hibák lennének, de összesen talán az egész szövegben két pontot számoltam meg azon kívül ami a végén van és egy francos kukkot sem értek belőle mi történt, annyira ömlesztve van leírva. Szerintem fuss neki még egyszer, szépen mondat eleje nagy betű, mondat vége pont és normálisan írd le mire akartál kilyukadni.
2017. dec. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%
Van shicud? :)
2017. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Lelőtték egy kutyával a mamád?
2017. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
A melletünk lévő utcában lakik 3 ne normális gyerek. Mentünk sétálni a kutyákkal, jött velem a mamám is én vittem a német juhászom mamám a shichum. Amikor jöttünk hazafelé ott volt az a 3 gyerek és egy kutyát dobáltak meg hergelték(a kutya gazdája nem volt otthon) mamám rászolt és valamit vissza szólt az egyik gyerek. Aztán a kisebbik elkezdi "lőd meg azt a pitbult vagy mit német juhászt" már célzott volna de gyorsan elmentünk aztán még hallottam lőd meg a kicsit. Az egyik olyan 8-9 lehetett a másik kettő 10 11 és lopnak vissza beszélnek a felnőtteknek a magyarok félnek tőlük a városunkban. Amúgy kis város. Szóval hogy lehetnek ilyenek
2017. dec. 17. 16:01
 6/22 A kérdező kommentje:
nem normális gyerek*
2017. dec. 17. 16:01
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
És mivel lődöztek?
2017. dec. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Na így már mindjárt érthetőbb. Csúzlival lőttek vagy mivel? Durva hogy 9-11 éves gyerekek ilyen szinten meg tudnak félemlíteni titeket, én mondjuk hordanék magamnál paprika sprayt, csak jöjjenek közel és fenyegessenek tuti szemközt küldeném őket.

Egyébként vannak ilyen beteg emberek akiknek csak más élőlények bántalmazása ad örömet, de gondolom színes bőrűek lehetnek ha úgy írod hogy a magyarok félnek tőlük.

2017. dec. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nincs helye az önbíráskodásnak. Pedig én is szívem szerint a nyakuknál fognám az ilyen kis r.ohadékokat és még meg is rugdosnám őket.. de ez nem vezet semmihez, csak nekem származna bajom belőle. Le lehet fényképezni, videózni, hogy mit csinálnak és el lehet vinni őket nyakuknál fogva a rendőrségre, ahol aztán persze megint nem csinálnak majd semmit. Szóval passz! Esetleg hazáig követni őket, meg tudni, hogy hol laknak (gondolom cigány telep) szóval ez sem túl okos opció, ha csak nem 10 felfegyverzett szekrénnyel megy az ember. Ha van hang és képi videó bizonyíték, akkor talán ki lehet harcolni valamit állatvédő szervezetek, megyei tanács, rendőrség. De iszonyú hosszadalmas, mire keresztbe tesznek egy szalma szálat. Tényleg nem tudom mit lehetne tenni. Az a baj, hogy a magyarok nem összetartó nép, a cigányok igen. Szóval ha a haja szála meggörbül a füstösnek, ott terem az egész pereputty. Mi magyarok meg csak bőgünk magunkban és dühöngünk... (
2017. dec. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=HRGEn6H4tcM


https://www.youtube.com/watch?v=a821IrzqXFs


Gondolom ilyen típusú gyerek, aki nem szégyenl fényes nappal meglopni, vagy megkéselni bárkit.

2017. dec. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!