Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Komolyan baj, hogy letegeztem...

Komolyan baj, hogy letegeztem anyámat? Normálisak az emberek?

Figyelt kérdés
Nem ismertem eddig, mert lelépett mikor kicsi voltam. 19 vagyok. Ő 45. Alapesetben persze megáznék egy ilyen korú ismeretlen nőt. Most felbukkant, mikor nagyanyámnál voltam (az ő anyja) én nem tudtam hogy jön, kicsit átvertek. Leléptem persze, de előtte megmondtam neki, hogy hagyjon békén. Tegezve. Erre nagyanyám szomszédja, akinek semmi köze az egészhez, de pont ott volt akkor is nekem állt, hogy milyen bunkó voltam, és miért tegeztem le.. Tudom, hogy kicsit tragikomikus a helyzet és a kérdésem, de most tényleg baj, hogy letegeztem???
2013. szept. 4. 10:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy baj! Teljesen normális, hogy letegezted. Az egész környezeted van teljesen kifordulva magából egytől egyig.
2013. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem itt a legkevesebb, hogy letegezted. Nehogy már ez legyen a probléma...
2013. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Örüljön hogy hozzá szóltál...
2013. szept. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Magázni biztos nem magáztam volna amúgy, csak érdekelt, hogy kívülállók hogyan gondolják. De ezek szerint úgy mint én.
2013. szept. 4. 11:11
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál bunkó. Nagyanyád szomszédjának pedig semmi köze ehhez.
2013. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem, ők nem normálisak.

Én is tegezném, az anyámról van szó!!

Nálunk az a vicces helyzet, hogy az unokatesómat magázom a feleségével együtt, az anyja a keresztanyám, őt emiatt tegezem és a nagyanyját is tegezem, mert az ő az én nagymamám is.

A szomszéd menjen el a búsba és fogja be, semmi köze hozzá.

2013. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a bánatnak avatkozik bele egy szomszéd a Te dolgodba.

És nem a XIX században élünk, amikor magázták egymást a házastársak és a gyerekek.

Az idegenek tegezésével azért más a helyzet, de nálad ez nem áll fenn,még akkor sem, ha nem is ismerted az anyukádat. Attól Ő még az.

2013. szept. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj, hogy letegezted, Juliska néni meg törődjön a saját dolgával, ne veletek!

Édesanyád pedig valóban inkább tegye össze a két kezét, hogy egyáltalán hozzászóltál, azok után, hogy elhagyta a saját gyermekét.

2013. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet tegezni azt a saját szülőanyát, aki elhagyta a gyerekét. A szomszéd pedig foglalkozzon a saját dolgával.
2013. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán stilisztikai szempontból a "Menjen maga a p_csába!" valószinűleg erősebben kifejezte volna a szándékodat, hogy nem akarsz vele kapcsolatot tartani, ellenben protokoll szempontból a "Menj a p_csába!" sem kifogásolható az adott helyzetben. A szomszédasszony pedig nyugodtan követheti...
2013. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!