Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Étterembe be lehet vinni kutyát?

Étterembe be lehet vinni kutyát?

Figyelt kérdés
Vasárnap utazunk 1 napra Szigetvárra mert anyukám tesója 50 éves lesz. A kiskutyánk 4 hónapos havanese. Nem tudjuk senkinek odaadni egy egész napra. Max. a nagymamának de ő meg öreg ahhoz hogy sétálgasson vele. Úgyhogy mindenképpen jönnie kell. De nem tudom mit legyen velemi amíg mi bent eszünk. Van rá esély hogy ő is bejöhet??
2010. jún. 3. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
nem mehet be
2010. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Keressetek olyan éttermet,ahol van kiülős,teraszos rész,nekem eddig sose volt gond ilyen helyen a kutyával,volt,ahol vizet is hoztak nekik sokszor.

A benti rész már kényesebb téma,biztos akad hely,ahova lehet bevinni(én is voltam már úgy),de lényegesen kevesebb,mint ahová nem.

2010. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Sok étterembe be lehet vinni kutyát, nézd meg a neten, vagy hívd fel, hogy oda lehet-e.

(A kutya oltásai megvannak? Mert ha nem, akkor nem vinném.)

2010. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Étterembe, ahol esztek oda nem viheted be.

Az meg, hogy ott biztosítanak-e neki helyet az étterem körül az nem valószínű, mert M.o nem igen tart még ott.

Plusz egész végig aggódnál, hogy vajon hol a kutya, ott van-e még a helyén stb.


Nagymamánál miért nem lehet? Nem lesz attól baja a kutyának, hogy nem sétál 1-2 napig csak ül otthon. Legalább biztos helyen lenne.

2010. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd csak meg. A kerthelyiségekbe eddig én mindenhová bevihettem (és nem havanese, hanem óriástestű) és pl. Budapesten is van legalább 15 étterem, ahol a terembe is be lehet vinni még az enyémet is.

Kérdezz rá az étteremre.

2010. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Hívd fel őket, kérdezd meg. Egyébként a szabályozás szerint, ha a vedégtér el van választva a konyhától, akkor nyugodtan be lehet vinni, de persze a tulajdonosok dönthetnek sajnos másképp. Kérdezz rá telefonon, ha meg nem engedik, szerintem hagyjátok a kocsiban, én legalábbis így szoktam megoldani. Persze az enyém már nem kölyök, de ha jól el van fárasztva, akkor két-három órát simán elalszik a kocsiban, csak résnyire le kell húzni két ablakot, hogy járjon a levegő. A kocsiba meg bármikor kimehetsz, ránézhetsz, kiveheted sétálni, stb.
2010. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
csak ha éhes.
2010. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kis cuki a kutyus. :)
2010. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Akiteki ***** válasza:
83%

Sok helyen voltam már étteremben kutyával. Nem picivel kosárban, de nagytestűvel.

Hívd fel az éttermet és kérdezd meg őket. Kizárólag a főnök állatszeretetén múlik. Legrosszabb esetben vegyél neki egy műanyag boxot és abban aludjon, amíg Ti esztek, néha meg kiviszed sétálni.

2010. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

csomó helyre bel lehet vinni, nézd:

[link]

2010. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!