Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hasznos lehet e az alábbi...

Hasznos lehet e az alábbi terv szilveszter estére? Adhatok a kutyámnak citromfű teát?

Figyelt kérdés

1,5 éves lány golden retrieverem van.

Kitaláltam ezt a programot hogy estére jól lefárasszam és ne féljen annyira a pukkogástól.

-nemsoká egy közepes séta, nincs reggeli

-pár óra múlva ki az erdőbe 2-2,5 órás rohangálás

-estefelé még egy kisebb séta, majd víz helyett citromfű tea, aztán a napi kajaadag


Lehet e neki gyógynövényteát adni van e valakinek tapasztalata ilyen téren?

Azért este adnék neki enni, mert akkor elkezd emészteni és kicsit belassul.

Kinti a kutyus, de zárt kert van nagyon magas falakkal, elszökni nem tud. Leszedálni nem akarom, mert valószínűleg egyedül kell hagynom estére és nem akarom hogy ne tudjon bemenni a házába és magatehetetlenül kihűljön/megfagyjon


Minden segítő, ötletadó kommentet nagyon köszönök, első kutyusom nincs sok tapasztalatom még ilyen téren.



2017. dec. 31. 09:38
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Köszönök mindenkinek mindent, nincs semmi baja!😊

Korábban kezdék a tüzijátékozást, amikor még otthon voltam és figyeltem hogy mit csinál de semmit nem reagált rá. Kimentem utána és játszottam vele.

Mikor hazaértünk épphogy felkelt a kisházából és álmosan jött üdvözölni minket😊

Remélem nem rettegett annyira de nagyon örült mikor hazaértünk.

Boldog Új Évet kívánok mindenkinek és szerencsés kutyatartást!

2018. jan. 1. 13:58
 22/22 anonim ***** válasza:

Ennek igazán örülök! :) Boldog Új évet neked is!

Mint már írtam a 8-as válaszomban, nekem kettő kutyám van. Az egyiket nem érdekli, vele éjjel fél 1-kor, mikor még javában mentek a durrogások ki tudtam menni egy eü sétára (csak az udvarra), nem érdekli abszolút, egész este az igazak álmát aludta.

A másik kutyám szegény egész éjjel rám volt tapadva. Mindenhova jött utánam, és a kanapén is folyamatosan mögém fúrta be magát, annyira félt. Próbálok ilyenkor közömbösen viselkedni, mintha mi sem történne éppen odakint, de ő akkor is retteg. Éjjel még a durrogások elteltével sem tudtam kicsalni egy pisilésre, csak reggel. Na őt például biztosan nem lehetne kint hagyni, halálra rémülne.

2018. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!