Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7-8 éves kutyám szilveszter...

7-8 éves kutyám szilveszter óta éjjelente nyüszög, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mióta nálunk van (6-7 éve) az előszobában aludt a kis helyén, semmi gond nem volt. Szilveszter óta viszont végig nyüszög éjjel, de ha kiengedem, iszik egy keveset, szaglászik, és kezdődik előről. Nappal egyáltalán nem csinálja. Mitől lehet?
2017. jan. 5. 23:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Volt, ahogy az utóbbi években eddig mindig, akkor mégsem csinálta ezt.
2017. jan. 5. 23:16
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Miért O vagyok?

Nyilván köze van a kutya viselkedésének a petárdákhoz....

Sokkal jobb a hallása, mint az embernek.


Ne engedd ki, maradjon lakásban, amíg megnyugszik.

#1 voltam.

2017. jan. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

"száz éve "


Sok EZER

2017. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
6-os, mint ahogy írtam is, a kutya BENT van a lakásban, az előszobában. Nem olyan nagy a lakás, hogy ott is elszigetelve legyen.
2017. jan. 6. 00:22
 5/7 anonim ***** válasza:

A 65%-osnak elgurult a gyógyszere, troll vagy sem. Jelentgess mindenkit, nyugodtan, itt az eredeti provokátor te vagy.



Kérdező! Csatlakozom ahhoz a válaszadóhoz, aki szerint még később is előfordulhatott, hogy petárdáztak/tűzijátékoztak. De emellett az sem ritka, hogy az idősebb kutyák nehezebben viselik, amivel addig semmi bajuk nem volt. Ha aggódsz, kérdezz meg egy állatorvost.

2017. jan. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Végem :D
2017. jan. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez így hiányzik az éjszaka közepén. :D
2017. jan. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!