Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy nekem hagyja meg...

Lehet, hogy nekem hagyja meg mindig az utolsó falatot?

Figyelt kérdés

Régebben mindig néztem a kutyám evés közben (mert olyan aranyosan eszik, igazából az egész kajálásából csak azt hallani ahogy gőzerővel szimatolja ki a finomabb falatokat 😁) és hozzászokott, hogy ott guggolok mellette. Mostanában pedig amikor száraztápot eszik, a végén mindig meghagy pár darabot, és jön oda hozzám, bújik, meg akar nyalni. Miért hagyja meg mindig? Még egy picit kevesebbet is adok neki amiatt az előírt adagnál.

Mamám felvetette hogy nekem hagyja, kinevettem, de szöget ütött a fejembe... Mert tényleg kb. úgy néz rám hogy "most te jössz". 😀



2018. jan. 3. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj lenne,ha azt neked hagyná,mert a természetben a falkavezér eszik először,aztán a többiek.
2018. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!