Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, milyen ember...

Mit gondoltok, milyen ember az, aki a végére hagyja a legfinomabb falatot?

Figyelt kérdés
Van, aki szerint pesszimista, van aki optimistának gondolja (indokolni is tudják). De ezeken a jelzőkön kívül mást is szívesen "hallok". Én pl. rendszeresen a legfinomabb falatot eszem meg utoljára. Mit gondoltok erről?
2010. jan. 24. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom a pszichológiai magyarázatát, de én például azért eszem utáljára a legfinomabbat, mert az utolsó annyira finom, hogy az egész étkezést azzal a jóleső finom érzéssel fejezem be, így az egész ételről jó érzésem marad és nem csak egy "elment". Szóval remélem érted :) Szerintem ez egy tök jó taktika.
2010. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Azt gondolom, hogy baromság lenne ennyi információból bármiféle következtetést levonni egy ember jelleméről.
2010. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pld. legszebbeket eszem meg legelőbb.. pld. egy tál cseresznyét, ha elém raknak, mindig a legnagyobbakat legpirosabbakat. :) Ezt mondják optimista embernek (én az ismerőseim szerint is ilyen vagyok). Pesszimistának azt mondják, aki a legszebbeket hagyja a végére. Férjem is legszebbeket hagyja utoljára, ő teljesen pesszimista... így jól kiegészítjük egymást. :) még akkor is, ha "egy tálból kell cseresznyéznünk" :)
2010. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint a rossz vagy a jó hírt akarod először hallani. Az optimista a jót, a pesszimista a rosszat.
2010. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Persze, nem is egy komplett személyiségrajzot szerettem volna kérni, kedves második. Érdekelt a véleményetek, hogy ti hogyan látjátok :) Más is van-e így.

Egyébként ez a cseresznyés ez példa :) én is mindig a legszebbet eszem meg először (ha többen is vagyunk rá:D).

2010. jan. 24. 13:07
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
én azért eszem a legfinomabb falatot a végén mert akkor az az íz marad meg a számban:D de pl.: gyümölcsök,zöldségek közül én is mindig a legszebbeket válogatom
2010. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy működik egy normális ebéd?

Főétel, utána desszert.

A desszert a finomabb, tehát normális vagy :)

2010. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azért eszem a legfinomabbat előbb, mert egyszerűen torkos vagyok és szeretem az ízeket. :)

Ja és optimista vagyok, de nem tudom a 2-nek van-e bármi köze egymáshoz (szerintem nincs, nem kell ezt túlbonyolítani). Akkor már inkább ahhoz, hogy bika a horoszkópom, ami jellemzője h szereti a jó kajálásokat.


A jó és rossz hírhez: Én, de -ahogy észrevettem többen is- a rosszat választják előbbre, s ezután a jót.

Egyszerűen jobb érzés hogy vmi rossz után jön valami jó is. Fordítva nem lenni olyan jó. Legalábbis nekem így jobban hat.

2010. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is a finomabbat eszem meg utoljára, mert akkor az az íz marad meg a számba.

De ha egy tányér cseresznyére vagy akármire többen vagyunk, akkor alap, h én akarom megenni a szebbeket :D

2010. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja és én realista vagyok, és a rossz hírt kérem először, a jót meg később, mert ha először a jobb hírrel kezdenék, és később mondanák el a rosszat, akkor a rosszon sokáig szomorkodnék..
2010. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!