Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hátránya van ha a...

Milyen hátránya van ha a kutya veled alszik az ágyadban?

Figyelt kérdés
2018. jan. 4. 09:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Sorry, hülye vagyok, elnéztem, azt hittem, azt is a kérdező írta :)
2018. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Elhiszem, hogy nem értesz a kutyákhoz és kissé hipochonder vagy. De azért, mert kiírsz egy ostoba kérdést és kaptál rá egy tucat ironikus választ, még nem kell megsértődni. Gondolom gyerek vagy, hogy így reagálsz. De inkább legközekebb gondolkodj el vagy nézz utána a dolgoknak.
2018. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

A többség válasza ironikus,csak a tiéd nem??

Jó neked,hogy ilyen tökéletes vagy.

2018. jan. 4. 12:33
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnak eléggé hullik a szőre, így se az ágyra se a kanapéra nem engedjük fel. Így is szőr van mindenütt, de számomra elképzelhetetlen, hogy a szőrös ágyban legyek együtt a férjemmel. Egyéb higiéniai dolgoktól nem félek, szoktam puszilgatni, a vastag szőnyegen szunyókálunk is összebújva, csak valahogy az ágy nekem egy ilyen tiszta hely, ahol engem zavarna a szőr. És a falkasorrend szempontjából is hasznos lehet (bár nem tuti, hogy ilyeneken múlik, de az én kutyám pl kamasz, és feszegeti a határokat rendesen), mi galérián alszunk, szintben is fölötte, már a galériára se jön fel, lent van az ágya. Reggel néha nem bírja ki, és felcammog. A kanapéra pl akkor se ugrik fel, ha egyedülhagyom otthon.
2018. jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagytestű kutya pl. súlyos bénulást tud okozni.

A bullmasztiffom éjjel ráfeküdt mindkét lábamra és arra ébredtem a vaksötétben, hogy nem tudom mozgatni. Nem kicsit pánikoltam be. :) Aztán amikor rájöttem az okra és lezavartam, akkor meg úgy zsibbadt mint az állat. :)

2018. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Veszélye annyi lehet, hogy én pl. nem biztos hogy mernék egy ilyen pici kutyát magam mellé fektetni.

Tuti félnék, hogy ráfekszem este és megfullad vagy eltörik valamije.


Kisbabával volt már ilyen eset, együtt aludtak, és az anyukája ráfeküdt véletlen álmában, reggelre megfulladt a baba.

2018. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha rendesen van oltva féreghajtva, akkor kisebb eséllyel kapsz el betegséget tőle, mint egy embertől.

Az, hogy ott szuszog melletted lehet megnyugtató és zavaró is.

A tisztaságról nagyon más az elképzelése mint neked. Be fog menni az ágyba akkor is, ha meghempergőzött valami erős szagú dologban, ami jól elrejti.

Ha hozzászoktatod, hogy veled alszik, akkor "bevédhet", amikor a kedveseddel aludnál.

2018. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lopja a takarot és horkol ha ehez még a párom is társul tuti nem alszok tőlük.
2018. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!