Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a husky kutyusom neve?

Regi999 kérdése:

Mi legyen a husky kutyusom neve?

Figyelt kérdés
Helloka!Nem sokára veszek (vagy kapok) egy husky kutyust.Törzskönyvel,oltva meg minden.Egy baj van.Nem tudom mi legyen a neve.Valószínüleg fiú lesz,de lány neveket is írjatok(mert lány is lehet).Nekem kifelyezetten nem tetszenek a magyar kutyanavek.Jó lenne,ha angolokat írnátok.Nagyon megköszönném a segítséget!
2018. jan. 5. 19:56
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Ááá...ez az egész story nem úgy van ahogy ezt ti elképzelitek.Ha valaki akarja tudni írjon rám privátba.

(Egyébként 19 éves vagyok!)

2018. jan. 6. 11:02
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát én írtam... :)
2018. jan. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
97%

"Ha kíváncsi vagy,akkor elmondom!Azért regisztráltam újra,mert nem akartam tovább nézni a kötekedő válaszaitokat!A story pedig ha nagyon kváncsi vagy:Szóval a nagybátyám állatorvos és van egy jó barátja aki husky-kat és malamutokat tenyészt.Tudja,hogy én imádom a kutyákat és kérdezte,hogy nem szeretnék-e egy husky-t vagy egy malamutot.Én természetesen igent mondtam.A tenyésztő mondta,hogy jelenleg több fiú kutyus van,én pedig mondtam,hogy nekem fiú kell.Szóval a válaszaitok alapján a kérdéseimre,felhívatam a nagybátyámat,és megkérdeztem,hogy lesz-e törzskönyve,be lesz-e oltav és hogy mi lesz a törzskönyvi neve.A válasza az volt,hogy:Igen,lesz törzskönyve,be lesz oltva,én fogom oltani mindet,és a törzskönyvi nevét nem árulom el,legyen meglepetés.Szóval a törzskönyvi nevát nem tudom,ne is kérdezzétek.Ez "meglepetés".Egyébként ha meg lesz a kutyus megírom a törzskönyvi nevét is :)"



"Na most az alapján, amit itt végig hazudoztál, ebből semmit nem hiszek el. Te magad egy hazugság vagy.


Legalább azt mondd el, melyik kennelből hozod. Bár kétlem, hogy megmondod."



"A nagybátyámtól kapom a kutyust 19. születésnapomra!!!"



"Tehát szaporító. Innen kanyarodunk vissza, szaporítótól nem hozunk el kutyát!"

2018. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem hogy nem ilyen közeli ismerősöktől te 100-200ezres kutyát fogsz ajándékba kapni. Másrészt pedig aki tenyésztő főleg ilyen fajtáknál nem ad agyba főbe alkalmatlanoknak kutyát. Ez egy makacs fajta, nem való akárkinek és ezt a tenyésztők tudják, szaporítókat meg nem érdekli csak eladhassák a kutyát. Valószínűleg nincs elég jelentkező most a kölykökre és rá akarja sózni valakire valamennyi haszonnal, ennyi.
2018. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!