Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan, vagy mire jöhetett a...

Honnan, vagy mire jöhetett a bolha?

Figyelt kérdés

Tartunk kutyákat, de kinn a folyosón, a szobába nem jöhetnek már egy ideje. Többször vettem észre, hogy ráugruk egy a kezemre. Már fogtam is meg. Mi csak nem lehetünk bolhásak, hát fürdünk mindennap, tisztaruhát veszünk, stb..

És milyen az emberi bolha? Másra nem tudok gondolni...


2008. okt. 26. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha érintkeztek a kutyától, akkor ő lesz a bolhás, nekünk egyszer apám munkahejéről jött a polha, több kilóméter távolságból. A kutyából kell kiírtani, nameg a lakásból is.
2008. okt. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A bolhák elég nagyokat képesek ugrani,szóval éppenséggel bejöhetnek kintről is. Szerintem is a legjobb lenne a kutyákból kiírtani (bolhaírtó nyakörv vagy por),utána lehet legeredményesebben a lakásból kiírtani.
2008. okt. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
QA bolhák nem a koszra mennek.Attól hogy tiszta vagy ugyanugy mászkálnak rág a bolhák.Szeretik a gerincesek vérét szívni.Vegyél bolhaírtót a kutyádnak és akkor a bolhák is eltünnek a házból.
2008. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na ezért nem értem, mert van rajtuk már egy pár hete bolhaírtó nyakörv. Kertesházban élünk, így elég sokat vannak kinn, de más háziállatunk nincs.
2008. okt. 26. 08:59
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

Por = ratyi

Nyakörv = ratyi

Ezeket ne használjátok, sz*rt sem érnek. Spotot vegyetek, az kullancs és bolha ellen is hatásos. Meg vegyetek olyan spray-t, amit a kutya helyére kell fújni.

2008. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!