Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám miért pisilte...

A kiskutyám miért pisilte tele a saját fekhelyét?

Figyelt kérdés
2018. jan. 8. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Milyen gyakran viszed ki pisilni? Babakutyáknál még sokszor előfordul hogy bepisilnek.
2018. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

3 hónapos múlt, és már szól ha pisilnie kell.

4 órát volt egyedül otthon, mielőtt elmentem volt pisi-kaki. Ha nem bírja ki mire haza érek akkor is az ajtó elé pisil. Kakilni sosem szokott bent, azt kibírja.

Most viszont mire haza értem a fekhelye tucsogott a pisitől.

2018. jan. 8. 12:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijedt meg valamitől?
2018. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem hinném.

Lehet azért mert hétvégén otthon voltunk vele egész nap és hirtelen otthon lett hagyva?

2018. jan. 8. 13:05
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Kiskutyáknál, sőt néha nagyoknál is előfordul az ilyen. Ha ez nem válik rendszeressé akkor én nem foglalkoznék vele.
2018. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyenlőre ez az első eset, hogy a saját fekhelyét vizelte össze.. De volt már olyan is, hogy felugrott a kanapéra és elkezdett pisilni..
2018. jan. 8. 13:12
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

Nekem a pici kutyám egyszer velem aludt, de bedugtam a paplan alá játékból, összepisilte magát, meg az ágyat.

Amúgy még baba, nem baj.

Nem lehetne neki oda bentre almot? 4 órát nem nagyon bír ki. Nekem nem szoktak rá, hogy odebent vécéznek, ugyanúgy kikéretőznek. De ha beteg, nem tud kimenni, akkor meg rakok még bentre almot.

Tudom, hogy tiltani szokták, de nálunk bevált.

2018. jan. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pmarti válasza:
100%
Ez azért történhetett mert egyedül hagytad. Így próbálta magára vonni a figyelmet, hogy ez őt frusztrálta. Próbáld meg fokozatosan hozza szoktatni az egyedülléthez. Először 10 percre hagyd egyedül, majd 20-40-60, stb... Így megtanulja hogy mindig visszatérsz hozzá
2018. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mar kb 3 hete itthon szoktam hagyni, mert dolgoznom kell.

De ilyen meg nem volt..

2018. jan. 8. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!