Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges hogy vemhes lesz?

Lehetséges hogy vemhes lesz?

Figyelt kérdés

Az egészséges kutyusomat elvittük fedeztetni egy nagyon szép kanhoz. Kettőször vittük és mind a kétszer összeragadtak. A két fedeztetés között 24 óra telt el. Egyszer szeretném ha lennének kölykei és természetesen minden kölyök megfelelő gazdihoz kerülne.

Azok akik nem a kérdéssel kapcsolatban akarnak válaszolni, kíméljenek.



2018. jan. 8. 17:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%

Igen, az az igazi szaporítás. De minek kellett? Kevésnek tartod a keverék, beteges gazdátlan kutyák számát? Azon menhelyi és gyapis meg utcai keverékek mennyiségét, amik pont az ilyen remek szaporítók miatt születtek meg és kerültek oda, ahova?


És mivel szaporító vagy, értelem szerűen nem fogsz felelősséget sem vállalni a kölykökre. A magadfajta egyszerű embereknek csak a kiskutya kell, az, hogy mi lesz velük 5-10-12 év múlva, már édes mindegy, ugye? Az már nem fontos, hogy egészségesek legyenek, hogy hogyan fognak élni, mi lesz velük.

2018. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Kérdésedre válaszolva: Nem biztos. 50-50

Majd az ultrahangon kiderül.

2018. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem ha azt írja a kérdező 21:18-as kommentben: "Az állatorvossal pedig folyamatos kapcsolatban vagyunk/leszünk." akkor miért nem az állatorvost kérdezi meg, aki látja a kutyát, mert folyamatosan kapcsolatban vannak.
2018. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
off de amit itt ráköltesz majd a kölykökre, azt az összeget költhetted volna simán a kutyádra is, elvihetted volna jó programokra, kutyasuliba, kirándulni, akármi. szerintem jobb lett volna neki, mint nyolc kölykök megszülni, de te tudod.
2018. jan. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Azért ,mert először több ember véleményére voltam kiváncsi.

Es miután jöttek válaszok, az állatorvosnak is fel teszem a kérdést.

2018. jan. 9. 10:54
 16/22 A kérdező kommentje:

Én azon a véleményen vagyok, hogy jobb ha életében egyszer szül.

Az ivartalanitas pedig szülés után terven van.

2018. jan. 9. 10:57
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Jah, jobb... Nem :D

Nekik ez nem öröm és az emlogyulladás sem öröm:D

2018. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért jobb ha egyszer szül? Komolyan kérdezem. Gondolom kellően utána jártál a témának, biztosan tudsz egy legalább 4 érvből álló szöveget írni erről. Megköszönném, mert őszintén nem értem, hogy miért jó az állatnak ha ellik.
2018. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"Én azon a véleményen vagyok, hogy jobb ha életében egyszer szül."


Azért mert az inteligenci hányadosod alulról súrolja a 20at.

2018. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

"Én azon a véleményen vagyok, hogy jobb ha életében egyszer szül."


Meg is tudod indokolni, hogy miért?

2018. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!