Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitenek? Tobbi lent.

Segitenek? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Ez most hulyen fog hangzani, de hogyan tudnam felgyorsitani a kutyam menstruaciojat? Szoval szept.vegen tuzelt utoljara, es ugy szamoltam, hogy marciusra lenne megint. Szeretnenk fedeztetni pulival, de marciusban 3 hetig kiallitason leszunk Franciaorszagban, es nem vihetem tuzeles kozben. Milyen kajat adjak neki ami felgyorsitja? Udvaron van, eletvidam, meg minden. Beszeltem a franciakkal is, azt mondtak, hogy nem szamit hibanak ha kozvetlenul szules utan visszuk. Utana sem tudjuk hagyni, mert a kolykok mar el vannak igerve...
2018. jan. 9. 18:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%

NE SZAPORÍTS, IVARTALANÍTS!!!


Egyébként nem lehet felgyorsítani, jézusom. Ennyire nulla hozzáértéssel minek szaporítasz te nagyon okos???

2018. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Természetesen nem lehet felgyorsítani a folyamatot semmivel.

Ha ezt sem tudod, miért akarsz szaporítani? Meg úgy általában...

2018. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%

Hagyjátok már!

Úgyis meg fogja csinálni, nem fogja meghatni a könyörgésetek. S kiállítási kutyát nem fog ivartalanítani.

2018. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
menstruációját? még ha lenne neki...
2018. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem estem a fejemre, hogy egy 3000euros kutyat ivartalanitsak... kolyokonkent 2,5ezer euroert mennek el.. Amugy is, csak egy kerdes volt, nem jelentettem ki, hogy "FELGYORSITOM HA BELEHALOK AKKOR IS" !!! Meg gondolkodom, hogy mit csinaljak. Ne haragudj, de ha en nem ertek hozza, akkor szerintem senki, es ezt nem nagykepusegbol mondom. Eleg volt 20 ev tapasztalat a tenyesztesbol, ugyhogy tudom, hogy mit hogy csinaljak. Ezt is csak kivancsisagbol kerdeztem meg. Amugy meg a kutyanak VAN menstruacioja, csak nem igy nevezik..
2018. jan. 9. 19:29
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
nem tudom hogy sírjak vagy nevessek...
2018. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
3000 euros kutya meg kutya-menstruáció... mesélj még!
2018. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Valamiben biztos volt 20 év tapasztalatod, de az biztos nem a kutyatenyésztés volt. Vannak itt nagyon nagy fogalom- és ált. iskolás biológia zavarok.
2018. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

20 éves tapasztalatú tenyésztő nem a gyakorikerdesek.hu-n kérdezget (nem is értem, ekkora "tapasztalattal" ki tudna itt okosabbat mondani?).


Amúgy melyik városban lesz az a kiállítás, ha szabad kérdezni? Engem is érdekel!

2018. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Jaj istenem most mit idegesítitek magatokat, hát nem látjátok hogy profival van dolgunk! :D Igazából tudom hogy nem is azért írt ide mert nem tudja a tenyésztés ABC-jét elölről hátulra hanem hogy a ti tudásotokat tesztelje. Ez egy teszt volt és mind megbuktunk a nagysága előtt! :D


Egyébként viccet félretéve kérdező azért légyszi ne nézz már ennyire hülyének minket...20 év tapasztalat...hát maximum ennyi idősnek mondanálak, de aki ilyen kifejezéseket használ kutyánál mint menstruáció és szülés az még fiatalabb és éretlenebb lehet, ha viszont nem akkor komoly hozzáértésbeli problémák vannak (bár elsősorban nem ez miatt).

2018. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!