Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitenek? Tobbi lent.

Segitenek? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Ez most hulyen fog hangzani, de hogyan tudnam felgyorsitani a kutyam menstruaciojat? Szoval szept.vegen tuzelt utoljara, es ugy szamoltam, hogy marciusra lenne megint. Szeretnenk fedeztetni pulival, de marciusban 3 hetig kiallitason leszunk Franciaorszagban, es nem vihetem tuzeles kozben. Milyen kajat adjak neki ami felgyorsitja? Udvaron van, eletvidam, meg minden. Beszeltem a franciakkal is, azt mondtak, hogy nem szamit hibanak ha kozvetlenul szules utan visszuk. Utana sem tudjuk hagyni, mert a kolykok mar el vannak igerve...
2018. jan. 9. 18:43
1 2
 11/20 intercity válasza:
82%
Előre is elnézést kérek,de számomra ez a kérdés volt az elmult 3 éve "amióta itt olvasgatok" legostobább kérdése.Ha valaki nincs tisztába a tüzelés fogalmával,annak időszaki ciklusaival..bocsánat,de ....számomra felfoghatatlan,hogy egy önmagát "szakértőnek "stitulált emberke ilyen alpvető fogalommal nincs tisztába! Ha höly a kérdező akkor próbálkozzon a saját men..ós időszakán kisérletezni.Mégegyszer elnézést kérek a kutyabarátoktól,de nem lehet ezt a kérdést szép szavakkal leírni.
2018. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%

Hú, elképesztően nagy szakértő vagy, hadd hajoljak meg a szaktudásod előtt...😂

Csak vicceltem, gáz vagy.

2018. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha a világ összes champion címét és a létező összes terelővizsgát megcsinálod hibátlanul, sem fog senki 3000€-t adni egy puliért. A 20 év tapasztalatodat meg maximum úgy tudnám elhinni, hogy már mindenkivel kiutáltattad magad a pulis körökben és utolsó mentségként jöttél ide kérdezősködni.
2018. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

"Amugy meg a kutyanak VAN menstruacioja, csak nem igy nevezik.."


Nem, nincs...?



Két ABSZOLÚT ellentétes dolog.


Bár ennyi tapasztalattal a puli helyett tuti tévedésből egy mop felmosóval fogod bökdösni szegény ebet :'D

2018. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%
20 éves tenyésztői tapasztalat: gyerekkorában látott egy emeletes kutyát a parkban.
2018. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
16%
Szaporodás biologussal beszélj, ha fel akarod gyosítani. Ha egy kutyát kozvetlen ellés után viszel kiállításra, az neked se jó, meg a kutya tenyésztőjének sem. A kutya ellés után "ssze van esve", leszívják a picit, nomeg nemhinném, hogy érdeked lenne az sem, hogy ott összeszedjen valamit, amit aztán hazavigyen a picikhez. Tüzelés közen viheted kiállításra, már nem tiltjaa szabályzat, csak ne huzd mindenhova magaddal ,mert akkor nyilvan gerjeszti a többi kant... Zrd ketrecbe, és egál-egál.
2018. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
19%
szét* van esve... És persze nem lehet felgyorsítani, azt is idézőjelbe akartam tenni... Mindenesetre egy konzultációt megér. De 20 év tenyésztés után rájöhettél te is arra, hogy ellés utána kutya nincs toppon.
2018. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
87%
Várj, én ott ragadtam le hogy melyik puli kerül 3000 euróba? Nem kevered te ezt valamivel szaki?
2018. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
94%

3 hetes kiállítás nem létezik.

Utána néztem márciusi kutyakiállítást nem találtam amit Franciaországban rendeznének meg. Vagy max vmi kisebb kiállítás lehet,de 3 hétig semmi nem tart:D :D 1-3 naposak a kiállítások extrém esetben 4 nap.


Még World Dog Show ami a legnagyobb volumenű,mert világ kiállítás még az sem tart 3 hétig :D


3000 euróért kizárt,hogy vettél pulit.

Ilyen áron más kategóriájú,ritkaságú fajták mennek.


Egy tenyésztő sem hívja úgy,hogy menstruál a kutyája.

Kutyákhoz nem értő gazdik szokták így hívni,hogy jajj menstruál a kutyám meg megvan neki és stb.


20 éve benne lennél akkor kérlek szépen a kérdést sem tetted volna fel.

2018. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy troll, unatkozik, hagyjátok.
2018. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!