Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet kapni tenyésztőtől,...

Hol lehet kapni tenyésztőtől, megbízhatóan máltai selyemszőrű kutyát venni?

Figyelt kérdés
Igen, szeretnék egy ilyen csöppséget, nagyon aranyos fajta. Azthiszem 8 hetes kortól lehet vásárolni kiskutyát. Valami ilyen vagy csak pár héttel idősebb kutyust szeretnek. Kerestem neten tenyesztot, az árral semmi bajom sem lett volna amíg 150.000 Ft. alatt van, de sajnos csak apróhirdetések, megbízhatatlan weboldalak ugrottak elő. Ha tudtok megbízható tenyesztot, nagyon hálás lennék annak, aki valaszol.
2018. jan. 11. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Pedig sajnos ennyi az ára, olcsón csak szaporító hirdet, de ha jót akatrsz a kutyanak, na meg magadnak, akkor az apróhirdetési oldalakat, kutyaapró meg ilyeneket elfeljted. Keresd fel a kennelclub.hu-n a törpekutyák és bichonok fajtagondozó egyesületet, ott biztosan segítemek a tagjaik közül megfelelő kennelt valasztani
2018. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és persze én is tudtam, hogy az apróhirdetés nem megoldás :) (azért nem épp 150.000 Ft felett van a máltai ára, egyik barátom külföldön kb. 75.000 Ft-ért vette, de nekem nincs idom külföldre utazni)
2018. jan. 11. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!