Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés
pallagi ádám nevű felhasználó kérdése:

Mekkorát ugrik a bernáthegyi?

A kifejlett bernáthegyi átugorja a 110 cm kerítést?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kutya, bernáthegyi

jan. 14. 11:09  Privát üzenet  

A válaszok
Ha akarja, igen.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jan. 14. 11:33 Privát üzenet
csornijpeter nevű felhasználó válasza:

Télen igen, nyáron lusta.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont jan. 14. 11:35 Privát üzenet
Ha nem tervezed megnevelni, rendesen lemozgatni (a kert nem elég), és unatkozni fog, akkor simán.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jan. 14. 11:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nemazért csak mert akarok venni egyet csak apum nemakarja mert fél ,hogy kiugrik és megharap mindenkit. Keresgéltem mindent a lehető legtöbb oldalt megnéztem megmutattam neki énis anyu is és még mindig. Tapasztaltabb bernáthegyi gazdák tudnának írni amit tapasztaltak a kutyánál?(pl mitől fél...stb)

# 4/8Időpont jan. 14. 14:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Apu nem nagyon szereti a kutyákat meg így az állatokat se nagyon, a csalad többi resze szereti őket. Csak apu azt mondta fél a nagy kutyától, szerintünk nem fél csak ugye a kisebb kutyat akárhogy arrénn tudja lökni ha úgy van. Akármire keresek valamit, hogy nem úgy van az ahogy akarja, akkor jön a másik kifogás. Pesig megmondtam elválalok meg megveszek mindent neki(tudom mennyit eszik)

# 5/8Időpont jan. 14. 14:43 Privát üzenet

Te nem vagy normális. Úgy akarsz bernáthegyit, hogy sosem vinnéd sétálni, ráadásul egy családtag nem is egyezett bele. Tudod, nevelés és séta hiányában harap és szökik a kutya, hiába nem hiszed el.

Lepontozhatsz, de hidd el, meg fogjátok bánni, egy ilyen kutya nem gyerekjáték, nem való akárkinek. Nézd meg a Cujo című filmet, hátha az lebeszél arról, hogy olyan kutyát vegyél, ami nem nektek való, ha már nekem nem fog sikerülni...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont jan. 14. 16:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Honnan vetted, higy nem viszem sétálni meg semmit?

# 7/8Időpont jan. 15. 19:47 Privát üzenet
Egyértelműen.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont jan. 16. 02:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A barátomat nem szereti a kutyám (bernáthegyi), mit csináljak, hogy megszeresse?
1. Betörő bandák ellen elég megfélemlítő lehet egy leonbergi, bernáthegyi, újfoundlandi hármas, vagy ők csak a piti betörőket ijesztik el méretükkel és ugatásukkal? 2. Egy...
Ez milyen fajta kutya? Képek lent! (Kuffs 1992) Írjatok!
Van valamilyen gyógymód arra a kutya betegségre amikor már idősebb és sosem volt kölyke? A műtét elkerülése nélkül.
Hol lehet bernáthegyi kölyök kutyát venni Komárom-Esztergom megyében?
Moszkvai őrkutya jelleme, kezelhetősége mennyire tér el a kuvasztól?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!