Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkorát ugrik a bernáthegyi?

Pallagi ádám kérdése:

Mekkorát ugrik a bernáthegyi?

Figyelt kérdés
A kifejlett bernáthegyi átugorja a 110 cm kerítést?

2018. jan. 14. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha akarja, igen.
2018. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 csornijpeter válasza:
70%
Télen igen, nyáron lusta.
2018. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem tervezed megnevelni, rendesen lemozgatni (a kert nem elég), és unatkozni fog, akkor simán.
2018. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nemazért csak mert akarok venni egyet csak apum nemakarja mert fél ,hogy kiugrik és megharap mindenkit. Keresgéltem mindent a lehető legtöbb oldalt megnéztem megmutattam neki énis anyu is és még mindig. Tapasztaltabb bernáthegyi gazdák tudnának írni amit tapasztaltak a kutyánál?(pl mitől fél...stb)
2018. jan. 14. 14:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Apu nem nagyon szereti a kutyákat meg így az állatokat se nagyon, a csalad többi resze szereti őket. Csak apu azt mondta fél a nagy kutyától, szerintünk nem fél csak ugye a kisebb kutyat akárhogy arrénn tudja lökni ha úgy van. Akármire keresek valamit, hogy nem úgy van az ahogy akarja, akkor jön a másik kifogás. Pesig megmondtam elválalok meg megveszek mindent neki(tudom mennyit eszik)
2018. jan. 14. 14:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy normális. Úgy akarsz bernáthegyit, hogy sosem vinnéd sétálni, ráadásul egy családtag nem is egyezett bele. Tudod, nevelés és séta hiányában harap és szökik a kutya, hiába nem hiszed el.

Lepontozhatsz, de hidd el, meg fogjátok bánni, egy ilyen kutya nem gyerekjáték, nem való akárkinek. Nézd meg a Cujo című filmet, hátha az lebeszél arról, hogy olyan kutyát vegyél, ami nem nektek való, ha már nekem nem fog sikerülni...

2018. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Honnan vetted, higy nem viszem sétálni meg semmit?
2018. jan. 15. 19:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen.
2018. jan. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!