Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A "Platinum Adult Lamb+Rice"...

A "Platinum Adult Lamb+Rice" kutya tapról mi a véleményetek? Valaki esetleg eteti ezzel a kutyáját?

Figyelt kérdés
Napokban szeretnek venni egy Am.stafford kutyát es jo minőségű tápot szeretnék neki adni, veleményetek vagy tapasztalatotok van esetleg? Vagy valami másfajta táp jo lenne? Hány hónapos kortól adhatom neki a premium tápot?

2018. jan. 15. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Nekem nagyon ízlik, csak ajánlani tudom!
2018. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Én az iberico sertéssel etetem a kutyámat, imádja nagyon. Szerintem az egyik legjobb táp a platinum.
2018. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ezt milyen idős kortól adható?
2018. jan. 15. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

A magyar piacon kapható egyik legkiválóbb minőségű táp!

Mivel Adult megjelölésű, ezért csak felnőtt kortól adható! Egy amsztaffnál nem vagyok biztos benne de minimum 11-12 hónapos kor előtt nem igazán.

Ugyan ennek a tápcsaládnak van kifejezetten kölyöknek szánt tápja. Az ugyan csirkés, de ha a kutyus nem allergiás a csirkére akkor megfelelő választás!

[link]

A premium megjelölés szinte semmit sem jelent. Azzal majdhogynem dobálóznak a gyártók, az összetétel a lényeg!

2018. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen!
2018. jan. 15. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!