Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud olyan kutya fajtát...

Valaki tud olyan kutya fajtát ami max akkorára nő meg mint egy nagyobb tacskó? Nagyon szeretnék egy szerethető kiskutyát és nem tudom hogy melyiket a hűségesebb cukibb fajták!

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 09:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én se ajánlom a tacskót, ha azért választanád, mert aranyos és tanulékony. Amúgy mindkettő igaz rá, viszont emellett baromi makacs, de nem olyan egyenes módon, hanem cselesen, ha nem vagy résen, észre sem veszed, hogy átvert a kutya. Ezen kívül dominanciára hajlamos, és ha nincs kézben tartva, akkor agresszióra is. Más kutyákat általában nem kedvelik, nagy a mozgásigényük, ha nincsenek lefárasztva, hajlamosak szétszedni a lakást. Ezeket két tacskó gazdijaként mondom. Volt előttük magyar vizslám és német juhászom, mindkettővel könnyebb volt, mint a tacsikkal. Könnyebb természetű, ideális szobakutyák pl bichonok, csivava, tibeti spániel, cavalier king sharles spániel, törpe uszkár, si-cu, brüsszeli griffon, kis olasz agár.
2018. jan. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
25%
11-es, írnál konkrét példát, hogy hogyan ver át a tacskód? Kíváncsi vagyok, hogy mire kell figyelnem.
2018. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!