Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ráléptem véletlenül egy 3,5...

Ráléptem véletlenül egy 3,5 hónapos kiskutyának a hasára. Lehet még nagyobb gondja? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon megijettem... mindig lábalatt volt, most meg pont úgy léptem rá hogy nagyon. Nagyon megijettem és ő is, elfutott én rögtön futottam utánna és láttam hogy nagyon köhög és egy kicsi vért is köhögött. Bevittük a házba gyorsan, és vizet adtunk neki, ételt lefektettük, 3 perc múlva már felfalta a szalámit, a vízből is ivott kicsit köhögött, dem ár csak nyüszít kicsit, vagyis olyan mintha sírna csak halkabb. Még lehet nagy baja? már teljesen jónak nézki. Most már fut is, de még mindig reszket. Még esetleg lehet nagy baja?

2012. ápr. 20. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"és egy kicsi vért is köhögött"


Esetleg hallottatok már olyanról, hogy állatorvos???!!!

2012. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
belső vérzés, borda törés stb... ORVOS!!!!
2012. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el dokihoz mert lehet,hogy megsérült valamilyen belső szerve és ha nem viszed sürgősen dokihoz lehet,hogy reggelre bele is halhat.
2012. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal vidd orvoshoz,ne a seggedet mereszd itt a gép elött!! Nézd meg hol van ügyeletes állatorvos,ha falun vagy felőlem utazz akkor még ma kilómétereket nem érdekel,de ez a kiskutya elpusztul ha nem kap orvosi segítséget!! Hogy lehet sz ilyen felelőtlen???
2012. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Viszem is orvoshoz! Remélem tud rajta segíteni... nem akartam mert már jobban nézett kint, most is kint játszik... Igen falusi vagyok, de nálunk nem "fogyóeszköz".

Köszi a segítséget.

2012. ápr. 20. 19:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Helyes döntés, inkább legyen feleslegesen megvizsgálva, mint hogy ne legyen, pedig kellett volna.
2012. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Annyira nem értek ehhez, de szerintem nyugtasd meg, és ha már fut, nincs nagy baja. De lehet hogy jobb lenne ha elvinnéd állatorvoshoz. Abból baj nem lehet.
2012. ápr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Írd meg mi volt,drukkolunk! :)
2012. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nah szóval bevittem, megvizsgálták, megröntgenezték stb. A bordái nem törtek el... azt eddig is tudtam mert letapogattam, meg gondolom fáj volna neki ha úgy tapogatom. Belső szerve se sérült... Valószínűleg elharaphatta ijedtében a nyelvét azért köpött vért, mert tényleg csak egy minimálisat köpött egyszer, ilyen 2 cseppet. Szóval haza hoztam, Jól van már ugrál, ugyan úgy játszik mint eddig! :) Úgy néz ki mégse léptem rá annyira mint hittem. Köszönöm a segítségeteket!
2012. ápr. 20. 21:20
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nembaj azért jobb félni mint megijedni:)) Örülök hogy felelősségteljesen bevitted! Máskor jobban vigyázz rá,tudom nagyon láb alatt tudnak lenni ilyen picin:))
2012. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!