Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4,5 hónapos Husky kint lehet...

4,5 hónapos Husky kint lehet már télen?

Figyelt kérdés
Pár hete már kint alszik (duplán szigetelt, szalmával tömött kutyaháza van, védett helyen; ő maga már 15 kg, szép nagy bundával, egészséges, oltásokkal), viszont hogy a napokban hidegebbek voltak, a házban aludt. Most enyhül az idő, arra gondoltam megint aludhatna kint, nagy hideg esetén vissza be. Ez rossz módszer? Végig vagy bent, vagy kint kellene tartanom? Én szívem szerint bent altatnám végig, viszont félek, hogy így a bundája sem alakul úgy ki, illetve már ő se igazán szeret bent lenni. Még arra gondoltam aludhatna a kazánházban, ott nincs meleg, de hideg sem.

2018. jan. 17. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aludhat, ha nem fázik.
2018. jan. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Husky szánhúzó munkakutya,simán kint aludhat.
2018. jan. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Husky ilyen időben érzi jól magát, ha nagyon be szerwtnéd engedni, lehwt egy kis időre, viszont azt ne csináld, hogy huzamosabb ideig bent legyen.
2018. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!