Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha nathas a kutyam?

Mit tegyek, ha nathas a kutyam?

Figyelt kérdés
Nem akarom dokihoz vinni, mert amugy semmi baja, nem etvagytalan, nem bagyadt, futkoraszik, jo kedve van, csak nehezen kap levegot, el van dugulva az orra (amugy is rovid orrnyergu, igy megjobban horog), neha sikerul "kifujnia", akkor szintelen valadek urul belole. Tehetek valamit ?
2010. jún. 5. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el orvoshoz, már csak a rövid orra miatt is. Arról nem beszélve, hogy a szörcsögésnek is hamarabb véget vethettek.

Én tuti idegbeteg lennék tőle :(

2010. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akiteki ***** válasza:
100%
Ne is vidd el orvoshoz! Nem azért vannak! Majd itt a neten jól kikezelik. Ha esetleg vakbélgyulladásod lesz, te se menj orvoshoz! Majd a kutyádnak adunk tanácsokat, hogyan műtsön meg!
2010. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
orrcsepp náthára rhinospray én ezzek fújtam bele a kutyámnak aki egy hónapig alig kapott levegőt, kétszer megtettem azóta semmi baja
2010. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd dokihoz! Lehet,hogy allergiás vagy valami baja van. Nem természetes h váladékozik az orra.
2010. jún. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!