Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú, vagy milyen...

Milyen fajtájú, vagy milyen fajtához hasonlítanak a kutyáim? Képek lent.

Figyelt kérdés

Nem rég született egy kiskutyánk, érdekes a színe. Apja kiléte ismeretlen, mert sétáltatás közben az erdőben elkóborolt az anyja:P:D

Az anyjáról sem tudni, hogy milyen fajta, keverékek keveréke.

A képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Az anyja:

[link]

[link]

[link]


Mindegyiknek rövid farka van (nem lett levágva!), az anyja viszonylag kistestű, jóval kisebb, mint egy németjuhász, de zömök teste van.


Köszönöm a válaszokat.


2010. jún. 5. 18:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, h. végre valaki nem oktat ki és mellém áll. Tudom, h. mi kell a kutyáimnak, szeretem őket, a picike is már szépen növekedik. Kapja az oltásokat, nem is éhezik, már háza is van. Eszem ágában sincs ivartalanítani őket, könnyen beszél az, akit nem ivartalanítanak. Csak néha ezek a lelkiismeretes gazdik is kicsit belegondolhatnának a kutyáik helyzetébe.

Nagyon szeretem a kutyáimat és macskáimat és minden állatot, csak a fajtájukra voltam kíváncsi... (Szerintem a kutyáim így boldogok, ahogy most vannak... nem pedig ivartalanítva)

2010. szept. 24. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!