Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb kutyatáp márka?

Melyik a legjobb kutyatáp márka?

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 03:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden kutyának más válik be, tehát nincs olyan, hogy egy legjobb. De amiket nagyon szoktak dicsérni, az a Real Nature, Wolf of Wilderness, Taste of the Wild, Acana, Orijen, Purizon- én legalábbis ezeket hallom mindig.
2018. jan. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Hogy melyik a legjobb azt nem tudom de egy állat eledeles nőci azt mondta hogy a pedigrében 3% hús van..

Inkább adjunk nekik olyan ételt, hust, csontot amit itthon csinálunk.

Pl az én kutyim oda van a lasagnaért 😁

2018. jan. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Az rendben van ha nem tápot,hanem húst eszik a kutyád,de a lassagne maradéknak számít,ami nem tesz jót a kutyának
2018. jan. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
#2.szerintem is arra értette,hogy csináljunk otthon enni a kutyának készen vett táp helyett,de ne maradékot adjunk neki mert az sokkal egészségtelenebb mint bármelyik táp
2018. jan. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Isten ments. Én soha nem adtam még maradékot a kutyimnak. Megsem enné olyan kényes az ételre. Mikor magamnak csinalok akkor szo -szerint neki is meg tálalok.

Van pici lapos tányérkája amire szedek neki egy pici finom adagot mellé víz és lakomázik velünk.

Első voltam

2018. jan. 25. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja nem.. második 😁
2018. jan. 25. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#2/#5


Az akkor is maradék, ha a saját, frissen főzött vacsorádból tálalsz neki. Fűszeres, zsíros, nem kutyának való étel. Aki azt mondta, hogy a kutyának külön főzésre gondolt az állateledeles, az úgy értette, hogy külön kifőzött hús (vagy akár BARF étrend szerinti etetés, nézz utána), amit SÓ és FŰSZEREK NÉLKÜL készítesz el és adsz a kutyának. A kutya húsevő. Semmi szüksége lasagne-ra, ami mellesleg tele van fűszerekkel, tésztával...

2018. jan. 25. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekik is van ízlésük. Nem lehet folytom ugyan azt az izlestelen kifőtt farhatot adni nekik. Egyszer ketszer bele fér még lasagna is.

Az állatorvos mondta hogy a kutyák is megunhatják ha folyton ugyan azt az ételt kapják. Van mikor hiába oda teszem elé a főtt hust nem eszik meg, és másnapra oda rohad a tányérba.. de ha ilyenkor megkínálom pl. Vajkremes kenyérrel vagy tejfölössel esetleg sajttal meg eszi az egészet...

2018. jan. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Azért mert tudja a kutyád h ha elég kitartó kap mást.

És az állatorvos pedig nem maradékra gondolt,legalább is nagyon remélem...

Majd pár év múlva ha emiatt baja lesz a kutyádnak,ne ide gyere sírni.

2018. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már 7 éves múlt, es semmi baja nincs. De te etesd csak a kutyadat mindig ugyanazzal a szar kajával amit csak kényszerből eszik meg mert tudja hogy ugysem kap mast...
2018. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!