Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan érjem ezt el?

Hogyan érjem ezt el?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jo kategoriaba irom e..

Szoval, az a kérdés, hogyan érjem el, hogy az én nevemre keruljon a kutya???

A barátom vett egy kutyát karácsonyra.

Eloszor az volt, hogy az én ajandekom. Kesobb meg mar az, hogy kozos ajandek.

Most meg kb mar az van, hogy az Ő kutyaja.

DE, én takaritok utána mindig, en tanitok neki mindent.

Nagy mozgasigenyu kutya, hajnalban en kelek fel levinni setalni, mert o nem fog felkelni. Delutan se jut eszebe hogy le kellene vinni setalni.. Ezert en szolok mindig, hogy menjunk, ilyenkor jon o is.

Enni is en adok neki mindig.

Hetvegen se kellne fel hozza idoben, hogy megetesse. En kelek a szokasos etetesi idoben, nekem nem esik nehezemre...

Nagyon megszerettem a kutyat.


Hetfon visszuk vissza dokihoz, most fogja csak kapni a chipet.


(Nem akarja, hogy az en nevemre keruljon mert az utobbi ket hetben eleg sokat veszekedtunk. Es mondtam neki olyanokat hogy ha szakitunk a kutya jon velem.. )


2018. jan. 27. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak vele tudod ezek szerint lemeccselni, viszont úgy érzem hogy ez a kapcsolat elég reménytelen hogyha ilyen szinten nem bíztok meg egymásban egy ilyen párkapcsolat terén aprónak minősülő dologban sem.


Viszont ha ketten elviszitek a dokihoz gondolom nem fogja hagyni hogy a nevedre kerüljön, így a chip az ő nevén lesz. Gondolom nem törzskönyves kutya, mert akkor már az adásvételi szerződésen is az ő neve szerepelne, ami viszont valós tulajdonjogos igazol a chippel ellentétben. Ennek hiányában a chippel tudtok bármit is kezdeni, hiába nem bizonyít igazi tulajdonjogot, viszont itt visszakanyarodtunk ugyanarra a vonalra hogy nem hagyja a nevedre íratni.


Szerintem korai volt ebbe a kapcsolatba egy olyan kutyát hozni aminek nem tisztázott a kezdetektől hogy közös vagy egyikőtök kutyája.

2018. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne engedd, hogy az ő nevére kerüljön a chip, mert ha szakítotok, már csak bosszúból is el fogja venni:(
2018. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!