Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első kutyának mit ajánlottok?

Első kutyának mit ajánlottok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kutyát, ő lenne az első,de nem tudom milyen fajta lenne a megfelelő. Kertes házban élünk, sétálni is tudnám vinni, mert van hova, szóval a mozgással nincs gond.Olyat szeretnék ami jól megvan egy tacskóval, és a gyerekekkel.

A válaszokat köszi!


2010. jún. 6. 16:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A beagle is nagyon jó!!
2010. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb az lenne ha családostul elmennétek egy menhelyre és elmondanád az igényeket, ők pedig megmutatják a neked megfelelő kutyust. Szerintem is valami retriever vagy collie féle lenne a legjobb, de a menhelyesek tudják megmondani hogy melyik a legkezelhetőbb kutyájuk.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] /sajat/sydney/

2010. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A beagle-t nem ajánlanám első kutyának, mert bár nagyon családcentrikus, és nincs benne agresszió, de nagyon konok, és öntörvényű kutyus, kell hozzá kitartás.

A labrador, és a Golden retrievereket ajánlanám, ők nagyon akarnak jók lenni, és nagyon alkalmazkodó jólelkű kutyák.

De nagyon nézd meg honnan veszed őket, mert a kedveltségük miatt sok a "szaporító" akik árulják.Inkább adj kétszer annyit a kutyáért minthogy valami beteg túltenyészett kutyust vigyél haza.(amúgy ezenél a túltenyésztett kutyáknál még a keverékekkel is jobban jársz, csak tudd hogy kik voltak a szüleik.)

2010. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A border collie-t nem ajánlom, őket nem 1-2 órát kell mozgatni, hanem minimum 2-t. Talán a labrador lenne a legjobb a felsoroltak közül.
2010. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A menhellyel nekem nincs semmi gondom, meg a keverékkel se, szóval az nem gond, de köszi a sok választ így már azért könnyebb dolgom van. (:
2010. jún. 7. 15:31
 16/18 A kérdező kommentje:

[link]

Nekem ő nagyon tetszik^^

2010. jún. 7. 15:38
 17/18 anonim válasza:
labrador vagy egy golden retvivert
2012. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
én labradort vagy golden retvivert ajánlok mert ők nagyon barátságosak
2012. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!