Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizsla, vagy a weimari...

Magyar vizsla, vagy a weimari vizsla a jobb?

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2010. jún. 6. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam a Magyar vizsla a nyerő ;)
2010. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a magyar:)De estleg nézd meg az erdélyi kopót:)

nekem ő A KUTYA.:)

2010. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy a magyar vizsla. Elvégre ő a mienk! Szép a weimari is, de szerintem magyar ember tartson magyar kutyát! :)
2010. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A magyar vizsla sokkal szebb és jobb!!!!!! :)
2010. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát én a magyar vizsláról tudok nyilatkozni mivel többet is ismertem , hogy egy fantasztikus fajta, a drótszűrű változata nagy kedvencem. Rendkívül okos, hűséges, barátságos kutyák, de mivel elsősorban munkára lettek tenyésztve illik elegendő szellemi és fizikai feladatokat biztosítani a számukra.
2010. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
a német id cuki nekünk az van
2010. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem magyar vizslám van, egyszerűen nem is tudnék élni nélküle. Szinte már nem is kutya, hanem ember:) Nagyon okos, könnyen tanítható, jólelkű. A weimari valamivel erősebb testalkatú, súlyosabb. De vizsla. Szóval, kb ugyanaz a jellem:)
2010. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a válaszolók 90%-a csak képen látott weimarit, persze, hogy a magyart mondják jobbnak... Nekem mindkettő nagyon tetszik, de mivel a weimarit nem annyira ismerem, nem merek nyilatkozni a belső tulajdonságaikról. Küllemben viszont a hosszú szőrű weimari tetszik legjobban.
2010. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én láttam már weimarit nekem nem annyira tetszik a fejük, valamiért szerintem a Magyar vizsla feje sokkal formásabb.


Hozzá teszem nekem is Magyar Vizsim van és én se tudnék nélküle élni. :)

2010. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekem is Magyar vizslám van és olyan mint egy gyerek. Imádom :) augusztusban lesz 3 éves
2010. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!