Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék kiskutya? Jövő héten...

Keverék kiskutya? Jövő héten szeretnék elhozni egy keverék kiskutyát az anyukájától. Annyit tudok, hogy az anya beagle az apáról semmit.

Figyelt kérdés
Lakásban szeretném tartani most kb 5-6 hetes és nagyon kicsi. Mennyi az esély arra, hogy az apa kutya nagyságát örökli? Vagy egyáltalán mire számíthatok? Vagy ez majd csak pár hónap múlva fog kiderülni? :S
2010. jún. 6. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a gének azért hatnak,akár kaukázusi az apja akár pincsi sztem így közepesméretű lesz!
2010. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beagle anyjával túl hatalmas nem lehet. De 8hetes kora előtt nem szabad elválasztani.
2010. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez sztem csak olyan 6-8 hónapos korában mutatkozik , h kb mekkora lesz felnőtten , mivel az apjáról semmit sem tudsz , lehet kisebb és nagyobb is a kutyus.nemtudsz róla képet feltölteni ? Hátha kiokoskodnánk h milyen fajtákból lehet a kutya , bár persze ezis csak elmélkedés de jobb mint a semmi.
2010. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Reménykedj hogy csak külsőleg fog hasonlítani a kiskutyus,mert ha a tulajdonságait is örökli...nekem van egy beagle kutyám,és néha,vagyis sokszor megtudnám ölni,annyira rosssz!!!Nagyon makacsak!
2010. jún. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!