Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran sétáltatjátok...

Milyen gyakran sétáltatjátok a kertben tartott kutyá/i/tokat?

Figyelt kérdés
Illetve milyen fajta, milyen idős? Milyen a séták hossza?

2018. febr. 2. 11:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Heti 5 nap a meló miatt 2 nap nem tudom. Amikor viszem napi 2x 1, 1,5 óra sėta illetve futás.

3 ėves Staff.

2018. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
34%
7 hónapos golden retriever, hatalmas nagy udvaron egy beagel-lel együtt van szabadon egész nap. Azt vettem észre,h jobban élvezi ha lemegyek és játszunk mintha pórázon sétálna. Szóval kb hetente 1x, 2x ha nincs kedvem játszani :)
2018. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
86%
Keverék kutyus, naponta egyszer viszem sétálni estefelé 1-2 órás sétára
2018. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
32%
Jaa és megtévesztő mert bár kb 26-7 kg, mégis ugye 7 hónapos még kölyök szóval "bóklászós" sétával is csak olyan fél-1 órát szeret.
2018. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap, két óra. Illetve kedden és csütörtökön nem, mert akkor kutyaiskolába megyünk örző védőzni, és ott bőven kimozogja magát, meg utána még futhat más kutyákkal. Hétvégén ha nagy kirándulásra megyünk akkor sem szoktam már azon kívül kivinni. De ő kinti kutya, a kertben is egész nap rohangál, meg naponta szoktunk vele kint játszani, labdázni. Most lesz 5 éves, németjuhász.
2018. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld pacsi.


Mi sem járunk minden nap (kb. 2-3 naponta), mivel azt vettem észre (5 hónapos még csak) a játékot ő is jobban szereti, nagy a kert, leginkább labdázni szeret. Csak aggódom, hogy ez így elég-e neki. Van egy másik kutyus, azzal is egész nap rohangál, játszanak.

2018. febr. 2. 12:38
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Két mudi 4 és 5 évesek. Nagy a kert, egymással is játszanak, de minden nap megyek velük sétálni.

Változó, hogy pórázos séta, póráz nélküli séta, vagy más kutyákkal való bandázás lesz belőle. Hétköznap kb. 1 óra, hétvégén jó idő esetén hosszabb túra is szokott lenni.

A mi kutyáink elég magas fordulatszámon pörögnek, le kell vezetni az energiájukat.

Kutyaiskolába már nem járunk, mert a faluban nincs, de mindkettővel jártunk kölyök korukban.

2018. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
6éves labradorom a keretet csak wc-nek használja, ha egyedül van kint, akkor körbesétál a kerítés mentén és leellenőrzi, hogy nincs e macska valahol. Ha van akkor addig ugatja, amíg rá nem szólok. Plusz ha lemegyek hozzá akkor labdázás közben fut pár hosszt. De a séta a mindene. Ezért 2x megyünk ki vele, egy rövidebb 20 perces és egy hosszabb 1-1,5órás sétára. Megmondom őszintén, hogy volt már rá példa, hogy nem vittem ki és csak a kertben játszottam vele, de ezt max heti egyszer lehet eljatszani nála
2018. febr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
De ő nem kinti kutya, bent él velünk a házban.
2018. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
39%

Kertes házban élünk, hatalmas kerttel.

Falura költöztünk, minden kerítés mögül acsarkodnak a kutyák, volt, hogy az utcán jöttek szembe, csapatban.

Nem viszem sétálni a 2 (keverék)kutyámat, mert félnek kint, ezt tapasztaltuk. Mindkettő 12 év feletti, az életük nagy részét Budapesten élték, ott naponta 3x lettek víve a Városligetbe.

Kinti-benti kutyák, remekül elvannak a kertben ami 800 négyszögöl, 3000 m2.

Mondjuk én azt sem értem, hogy dolgozó embereknek, kertes ház mellett, hogy fér bele a többszöri, többórás séta naponta, de egy-két kivételt leszámítva, nem is hiszem, hogy megteszik.

2018. febr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!