Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek összetétel...

Mi a véleményetek összetétel alapján?

Figyelt kérdés

Kacsa étkezés 29%, burgonya, borsó, bab, növényi olaj (tartósítva kevert tokoferolokat), lazac étkezés 6%, lenmag, cukorrépapép, lazac olaj (tartósítva kevert tokoferolokat, hidegen sajtolt), tojás, nátrium-klorid, élesztő, cikória gyökér, sárgarépa, fűszerek (alga, nyíl, alma, galaj, fekete áfonya, rebarbara, nyírfakéreg, lucerna, csalán levél, gyermekláncfű gyökér, kamilla Egyiptom, rendes jegyek galagonya, boróka bogyó, ánizs).



Nyilatkozott minőségi jellemzők / kg:


Nyersfehérje 28% Nyers zsír 16 tömeg% rost 4% Hamu 7,5% nyers kalcium 1,8% Foszfor 1,3% Magnézium 0,1% Nátrium-0,4% omega-3 zsírsavak 1,1% omega-6 zsírsavak 2 , 2%



Adalékok / kg


vitaminok:


A-vitamin 27,000 IE-D3-vitamin 1800 IE E-vitamin, a-tokoferol 400 mg B1-vitamin (tiamin) 3 mg B2-vitamin (riboflavin) 12 mg B6-vitamin (piridoxin) 2,4 mg B12-vitamin 0,12 mg D-pantoténsav 36 mg folsav 0,48 mg biotin 0,03 mg kolin-klorid és 240 mg ME 15,840 MJ / kg


Nyomelemek:

vas, vas mohydrát 150 mg réz-szulfát-pentahidrát 10 mg magnézium, mangán-szulfát-monohidrátot, 10 mg cink, cink-szulfát-monohidrát, 233,28 mg jód, kalcium-jodát anhidro 6,88mg szelén, nátrium, szelén 0,19 mg

Antioxidánsok és tartósítószerek: Vastag kivonat tokoferolok, rozmaring kivonatot és Citrine sav


2018. febr. 2. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy sokat írsz!
2018. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem nem tűnik jónak.
2018. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem pontos a leírás, talán rossz a fordítás, nem egyértelmű, hogy a kacsa friss vagy szárított. Ha szárított akkor rendben van, ha csak sima hús vagy friss hús akkor annyira nem, de összességében ilyen összetétel mellet magasnak látom a fehérje szintet. Ha a kacsa és a lazac ami benne van szárított akkor nincs vele semmi baj.
2018. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szárított, ez az "étkezés" eredetileg "meal" lehetett a google fordító előtt, ami a szárított húsokat jelenti.
2018. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Helyesebben a húslisztet.
2018. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de én borsós, babos tápot biztos nem adnék a kutyámnak.
2018. febr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ez a táp a Doxneo táp. Magyarországon nem sok helyen forgalmazzák, csak nem találtam meg a hús és egyéb dolgok %-os arányát, így külföldi oldalakon néztem. Aki forgalmazza, az azt mondta, hogy szárított a hús ami benne van, meg friss.
2018. febr. 3. 18:05
 8/10 anonim ***** válasza:

A Doxneo tápot itthon itt forgalmazzák:

[link]

Telesen korrekt, a weblap és a táp is. Ha pedig kérdésed lenne akkor a facebook-on a wau-wau tápfórumon tudsz kérdezni, az admin forgalmazza a tápcsaládot, de többen is etetnek már vele.

2018. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6

A borsó és a bab magas növényi fehérje forrás, és elődolgozva, rendkívül jó rostanyag a kutyáknak. Nyersen természetesen nem a legjobb, de ennyire elődolgozva és őrölve, rendben van. A vezető tápgyártók többsége dogozik vele, a rostanyagok miatt.

2018. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2018. febr. 8. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!