Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt tápot lehet kiskutyána...

Felnőtt tápot lehet kiskutyának adni?

Figyelt kérdés
9 hetes, csak hypoallergén tápot ehet, olyanból viszont nincs külön kölyök változat. Meg fogja tudni azt rágni?
2010. jún. 6. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
mért nem adod neki simán a kajamaradékot?
2010. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Egy 9 hetes kiskutyának nem megfelelő a felnőtt táp, mivel nem azonosak a szükségletek. Van egy jó prémium táp, Fitness Trainer a neve, hipoallergén és van kifejezetten kölyköknek való, rizs és nyúl, illetve rizs és hal változatban. Illetve az Acanának van bármilyen életszakaszban adható hipo. tápja, ami a Grasslands dog. Emellett a Trovet is gyárt ilyet, bár én azt még nem adtam a kutyámnak.
2010. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Azért nem adja a kajamaradékot, mert már modern világban élünk ahol a tudomány számos felfedezést tett. A kajamaradék elavult módszer, a fél éves gyerekedet sem pacalpörkölttel tömöd.


Szerintem adhatsz neki nyugodtan, nekem régen ajánlották, hogy lehet. Nem kell olyan komolyan venni. Azért ha legközelebb jártok az orvosnál oltásra, kérdezd meg.

2010. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó vagyok, az elsőneküzenném, hogy a kajamaradék nem való sem kölyök, sem pedig felnőtt kutyának...
2010. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

van egy 12 éves egészséges kutyám.

világ életében kajamaradékot kapott és lám tökéletes egészségnek örvend.

Vígan futkároz, nyoma nincs az öregségnek.



első voltam.

2010. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Akiteki ***** válasza:
Ha nincs más választás, akkor nyugodtan. Lehet, hogy a fejlődése miatt más adagolásban kell majd, mint egy felnőttnek.
2010. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

22:32 persze, ilyen is van. Szerencse és genetika kérdése, örülj neki :-)


Másoknak viszont nem kéne ajánlgatni. Van olyan ismerősöm aki napi két doboz cigit szív, 82 éves és még ma is vígan pöfékel. Más meg egészséges életmód mellett meghal 58 évesen.

2010. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Elhiszem,hogy a kutyád egészséges. Én személy szerint nyugodtabb vagyok, hogy a kutyám minőségi tápot eszik, ami tele van vitamminnal stb,mintha maradékot kapna. Megeszi azt is, de nem az a fő...
2010. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Nem jó neki a felnőtt táp. Egy hete kérdeztem rá az állatorvostól, mert én úgy tudtam nem jó neki, de a haverom győzködött, hogy nyugodtan adjak a felnőtt tápból a picnek is. Az én kicsi kutyám 12 hetes.

Am a kajamradéktól semmi baja nem lesz a kutyának. Én adok azt is mind a felnőtt, mind a kölyök kutyáimnak.

4 kutyusom van.

2010. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

kajamaradék: változatos, friss, meg én is azt eszem.

táp: akárhogy próbálják megcsinálni, nem változatos, valami biztos hiányzik belőle. ráadásul közel sem friss.

2010. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!