Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen helyen hogy lehet...

Ilyen helyen hogy lehet megoldani a szocializálást?

Figyelt kérdés
Egyenlőre nincs kutyám, de tervben van. Kisvárosban élek, itt nincsenek kutyafuttatók, egyetlen kiserdő van, ahol kutyásokat szoktam látni, de oda is csak az öregek viszik sétálni a neveletlen kutyáikat, akik nagyon gyakran összekapnak egymással. Kutyás ismerőseim nem nagyon vannak, így az összejárást sem tudom megoldani. Ilyen körülmények között mit tudok tenni, hogy az én kutyusom szocializálva legyen? Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.

2018. febr. 4. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Kutyafutattó nálunk sincs sőt a nevelt kutyák is ritkák. Én úgy szoktam hogy ha a masik kutyán is látszik hogy játszana megkérdezem hogy barátságos e aztán ha a másik gazdi is bele egyezik játszanak. Van hogy előfordul kisebb verekedés főleg két kannál de olyankor mindenki a sajátját megdorgálja és játszanak tovább. Elviszed sétálni aztán ha összefutsz normális kutyával hagyod had barátkozanak. Az enyém ek is csak néhány barátja van de igyis teljesen jól sikerül a szocializálás, semmilyen agresszíó nem mutatkozik csak az egyik szintén kan haverjával néha néha
2018. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szomszédos városban nézni kell kutyafuttatót vagy kutyasulit.

Ha már kiskorában legalább kutyaoviba elhordod az már jó. De én a helyedbe biztos azt csinálnám,hogy szomszédos városokban néznék utána kutyasulinak,futtatónak.

2018. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!