Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktathatnám hozzá a...

Hogyan szoktathatnám hozzá a golden retrieveremet a fürdéshez? 8 hónapos.

Figyelt kérdés
És mivel most elég rossz idő van, tiszta sár minden, (bent van) és hétvégenként próbálkozom fürdetni, mert eléggé szagos lesz. De bármennyire nyugtatom, simogatom és magyarázok neki ugyanúgy fél, ugrál nyavikol. Pedig azt olvastam ez a fajta szereti a vizet. Na ő rosszabb a macskámnál. Ui. Mielőtt valaki beleköt fürdetés előtt általában szombaton, mindig lefárasztom kint van az udvaron, séta, játék stb egesznap. Majd 7 óra körül megfurdetem és bent is alszik. Vasárnap 11 körül pedig sétálunk.
2018. febr. 4. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán úgy mint a trükkökhöz.
2018. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért szerintem a kettő nem pont ugyanaz.. 😅
2018. febr. 4. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyámat(jugoszláv farkasölő)-t úgy tudtam nyugton tartani, hogy amíg fürdettem virslit nyomtam a szájába! Így nyugton maradt! Hátha nálad ez beválik!
2018. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a német juhászomat nem tudtam sajnos otthon megfürdetni, így irány a kozmetikus. Elsőre kemény volt segítettem én is fogni, mert nem hagyom ott sehol, de a harmadiknál már egész jól tűrte. Nekem is jobb hogy nem az otthoni kád lesz tiszta retek.
2018. febr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Labrador 🙂

Első alkalommal beemeltük a kapálózó kutyát a kádba, fürdés közben folyamatosan adtuk neki a sült májat. Második alkalom: már csak a hátsó felét kellett beemelni, végig ment a sonka. 3.: beugrott magától 😃, már csak elején, végén, közepén kapott. Most meg már csak sima bolti jutalom falat az elején, végén. (Csak a legelső volt samponos, csak le szoktam sima vízzel zuhanyoztatni a hasát, lábait)

2018. febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!