Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet teljesen szobatis...

Hogyan lehet teljesen szobatiszta?

Figyelt kérdés

Van egy 5 hónapos kutyusom. Elméletileg szobatiszta, gyakorlatilag messze nem.

Naponta 3-4x van kivíve, ennél többre sajnos nincs kapacitásunk.

Van hogy napokig minden rendben. Aztán van olyan nap, hogy 2x bepisil, de csak ha otthon vagyok kb.

Eddig egyetlen egyszer volt olyan hogy reggeltol estig dolgoztam ezert csak reggel es este tudtam kivinni. Nem pisilt/kakilt be. Minden rendben volt. Nagyon buszke is voltam rá.

Most itt a mai nap. Ki volt víve 8kor, majd délben bepisilt a szőnyegre. Kiszaladtam vele hátha kell még neki, de semmi.

Majd a szokásos 2 órakkor is elindultunk. Erre útközben bepisilt a lépcsőházba.

Nagyon bosszantó, hogy ha már elindultunk miért nem bírja ki amíg leérünk az utcára.

Nem tudom mit csinálhatnék, hogy ez másként legyen, és még az itt lakók is folyton szúros szemmel néznek amikor meglátják hogy megint kutya pisit takarítok. (Bár amíg feltakarítom nem tudom miért)


Illetve a másik, hogyha elindulunk ki, de a lépcsohazban osszefutunk egy masik kutyaval / emberrel akkor is rogton oda pisil (talan oromeben)


Mit csinalhatok rosszul? :(



2018. febr. 5. 14:22
1 2
 11/11 anonim válasza:
Vegyetek neki egy hatalmas ketrecet és éjszaka abba aludjon. Hidd el nem fog a saját helyére piszkítani. Naponta egy óránként séta,majd mindig növeld az időt.
2018. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!