Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hogy vemhes?

Lehet hogy vemhes?

Figyelt kérdés

Egy hónapja fedeztettük a szuka kutyát és észrevettem, hogy elkezdett gömbölyödni kezdett a hasa.

Csak olyanok válaszoljanak, akik erre a kérdésre válaszolnak.



2018. febr. 5. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Talán vidd el ultrahangra... De várj, belenéztem a varázsgömbbe, s aztán látom, vagy igen, vagy nem, te meg szaporítasz ész és hozzáértés nélkül! Szívesen :)
2018. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan kéne tudnunk? Nem látjuk a kutyát, nem tudjuk milyen alapból és milyen most gömbölyödő hassal, és nem vagyunk állatorvosok sem. Ha már fedeztetted nyilván egyeztettél az állatorvossal, amikor elvégezte a szükséges vizsgálatokat fedeztetés előtt, így gondolom szó esett az ultrahangról is. Oda kell elvinned, ha biztosat akarsz tudni.
2018. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az UH megmondja és az nem is drága ;)
2018. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy ultrahangra kell vinni és el is fogom vinni 2 nap múlva. Csak kiváncsi voltam, hogy ez már jele a vemhességnek de köszönöm azokat a válaszolókat akik a kérdésemre válaszoltak és nem szaporítóztak le.
2018. febr. 5. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De minek provokálsz?

Szaporítasz, és tudod, hogy az sz@r dolog, tudod, hogy már így is túl sok kutya van, tudod, hogy hozzáértés nélkül nem kell szaporítani, tudod, hogy itt sok az állatvédő, tudod, hogy orvossal kell egyeztetni, akkor mégis mi bajod van neked???


Vidd el ivartalanítani azt a szerencsétlen kutyát, komolyan...

2018. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Majd akkor ivartalanítom hogyha azt akarom. Egyelőre nem szeretném ivartalanítani és amúgy sem ez volt a kérdés.
2018. febr. 10. 08:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Most akarod ivartalaníttatni, tudom én.
2018. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!