Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma késő délután, elvittük a...

Ma késő délután, elvittük a kutyáinkat sétálni. Egyik percről a másikra a szuka kutyám, megmeveredett és elkezdett dőlöngélni, görcsbe volt az egész kutya. Ez az állapot kb 5 percig tartott nála. Tapasztalt már ilyet valaki a kutyáján?

Figyelt kérdés

Természetesen,holnap reggel visszük orvoshoz.

Nem tudom számít e,de ez az állapot előtt látott egy macskát,és láthatóan nagyon felhúzta magát rajta.Nem szereti a macskákat.Itthon még kb 10 percig rosszul volt,de utána már semmi nem látszott rajta.


2018. febr. 6. 20:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém epilepsziás és a roham olyan, mint amit te is leírsz. Persze biztosat csak az orvos mondhat.
2018. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy epilepsziás. :( A doki majd megmondja a tutit.
2018. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos előtt lenne még rohama, nem ártana felvenni telefonnal, sokat segíthet a diagnosztizálásban az orvosnak. Jobbulást a kutyusnak.
2018. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De,ezt mi válthatta ki nála?Annyira felhúzta volna magát,a macskán?
2018. febr. 6. 20:35
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Az epilepszia csak úgy jön...15 évig volt epilepsziás a spánielem. Együtt lehet vele élni,de kellemetlen és ijesztő...Nincs köze a macskához,tuti. Anélkül is rájött volna a roham.
2018. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy ijesztő,úgy remegtem mint egy kocsonya.Gyógyszeres kezelés mellett is előfordulhat?
2018. febr. 6. 20:47
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez epilepszia. A mi második vizslánkon is előjött olyan 5 éves kora körül. Az állatorvos mindenféle homeopátiás hókuszpókuszt ajánlott, ennek ellenére még jópárszor megismétlődött a roham, többnyire több hetes szünetekkel, majd olyan 9 éves kora körül abbamaradt. Nem ebbe halt bele.
2018. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Remélem,minden rendben lesz vele.Nagyon megijedtünk,mikor átöleltem a kutyám,azt hittem ő remeg.Közben,meg én.:(
2018. febr. 6. 20:56
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha epilepsziás, s sikerül jól beállítani a gyógyszerét, akkor nem lesz rohama.
2018. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Bízok benne,én azt hittem sétálás közben,hogy ott veszítjük el :(
2018. febr. 6. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!