Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyat...

Hogyan szoktassam le a kutyat a felugralasrol?

Figyelt kérdés

Ha haza erek allandoan felugral ram, meg mindenkire akinjon hozzank.


Ha en haza erek nem foglalkozok vele egybol. Probalok addig nem foglalkozni vele amig le nem nyugszik. De nem

Nyugszik le soha!!!


2018. febr. 7. 16:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Látom senki válasza nem áll 60% felett. Amennyiben a kérdező pontoz le mindenkit, kíváncsi lennék milyen válaszra számít. :D Ha viszont valaki más, akkor meg arra lennék kíváncsi neki milyen javaslata lenne, hiszen azt nem írta le.


Miden esetre én leírtam, amit a témáról el tudtam mondani, ha nem tetszik, ez van. :)

2018. febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyáim is biztos neveletlenek, de engem nem zavar, idegenekre nem ugrálnak.Még megvagyok, én örülök hogy örülnek nekem.Azért is ugrálnak fel, mert a fejedhez közelebb akar kerülni, mert ő lent van, te fent.Ha esetleg leguggolsz rögtön hozzá?Én megpróbáltam, ha leguggolok közzéjük, nem ugrálnak rám.
2018. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hat en szakadok.. igazad van kerdezo ha le akarod szoktatni egy rossz dologrol akkor egybol az a baj h nem foglalkozol vele :D

Amugy nekem is ugyanezt csinalja. En altalaban nem foglalkozok vele es HATAROZOTT leptekkel indulok be az ajto fele ( mondjuk nem tudom nalatok milyen de nalunk kerti a kutya) majd miutan elrendeztem bent a dolgaimat akkor kimegyek hozza jatszunk, setalunk meg ilyenek, nalunk a kutyasulis oktatok is ezt javasoltak, hogy ne foglalkozz vele, erezze csak h nem korulotte forog a vilag. Ja es ne szolj hozza se (pl: nem szavakkal)

Azt is ereztetheted vele hogy nem o a falkavezer, mert ( ha meg kicsi) fontos most megtanulnia mert kesobb nehezebb lesz.

2018. febr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!