Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel vehetném rá aszüleimet...

Mivel vehetném rá aszüleimet a kutyatartásra? Apa megengedi de anya, ő egy kcisit enm akar. HOgyan tudom rávenni pl. egy menhelykutyára?

Figyelt kérdés
VAgy írjátok le h ti h "vettétek" rá őket. köszi
2010. jún. 7. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

keresel egy csinos, helyes bánatos szemű kutyust a közeli menhely honlapján és mutogatod neki


amúgy meg: elmeséled anyunak, hogyan gondoskodnál róla, ill. elmondod neki, hogy egy menhelyi kutya örökbefogadásával két életet mentesz meg, mivel egyet hazaviszel, egynek meg lesz hely

2010. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Apádnak mind1, ha meg te nem gondozod őgyis anyád nyakába szakad..


Nem csoda, hogy nem engedi..


Tipp: Segits otthon többet anyukádnak!!

2010. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

segítsanyudnak, és mesélj neki arról hogy a kutyus eddig meg addig él,ennyit meg annyir kell sétáltatni.........

mert fontos hogy ne csak 1évig gondozd

egy kutya akár 10-20 évig is élhetXD:D:P:D:P

2010. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2010. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
és élményeket is irtok hogy nektek h lett? hogy vetétek rá őket ha egyáltalán rákelet humoros sztori is jöhet :D:P
2010. jún. 7. 13:56
 6/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Én is sírtam kutyáért, de akkor lett csak, mikor felnőttem, és külön költöztem. Igazából akkor is ellenezték, meg azt mondták, hogy nekik veszek kutyát, és sokszor még most is cseszegetnek, pedig már 3,5 éve kutyázok. Azt hiszem akkor győződtek meg arról, hogy tényleg komolyan gondolom, mikor elkezdtem albérletet keresni, és az elkényeztetett vidéki kislány eleve olyan szempontból nézte a lakásokat, hogy hova lehet kutyát venni. Aztán beköltöztem a gettó közepére, egy 16-os panel 8-ik emeletére, 28 nm-re, mert ott engedték a kutyázást. Na ekkor elhitték, hogy komoly vagyok.


Hozzáteszem, volt hogy a segítségüket kellett kérnem, mert a kutyát műteni kellett, és arra azrt nem volt félretett pénzem.


Egy kutya nagy felelősség hosszú távon, és nagyon sok költsége is lehet. Illetve tudnod kell, hogy 15 évre kötelezed el magad, ami garantáltan lemondásokkal fog járni. Nem fogsz tudni külföldi munkát/vagy sulit vállalni, stb.


Ha a szüleid nem akarják, akkor nem kell feltétlenül kutya, mert úgyis nekik kellene felelni érte, és szerintem nem kell olyan felelősséget bízni valakire, amit nem szeretne vállalni.

2010. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

bár látom rengeteg ugyanolyan kérdés van,de azért válaszolok:)


Nekem úgy lett 12évesen hogy könyörögtem ígérgettem minden..aztán egy szép napon elmentem menhelyre hazahoztam egyet és kész.Jó,nálam egyik sem engedte lett belőle veszekedés mindent lehajtott fejjel hallgattam végig hogy igen-igen visszaviszem..csak 1-2napot had maradjon..hisz olyan vékony...hadd etessem egy picit(péntek volt)..ez pont jó mert Hétfőig maradhatott.:PTUTI TIPP a Péntek este:D


Semmiben nem ellenkeztem

a sajnálatra és a megszánásra gyúrtam.és olyan pici és esetlen volt hogy beleszerettek ők is a nagy kék szemébe..sokat tanakodtak és megtarthattam:DNa nem írok többet mert nem szeretek gépelni:D

2010. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
és képzeld oda a sok vesszőt,meg azt hogy kék szemeibe,nem csak egy van neki:D
2010. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindig volt kutyánk, de akkor éppen nem, amikor az egyik osztálytársam szomszédjában kiskutyák voltak. Kis fekete-fehér foltos keverék volt, hazahoztam. A szüleim nem akarták, nagyi igen (családi ház volt). Aztán vagy két éjszaka annyit sírt, hogy nem aludtunk. Végül megnyugodott és nagyon jó házőrző lett belőle. Megvédett, amikor nagyi meg akart pofozni (lehúzta róla a szoknyát). Szutyi volt a neve, azóta több kutyám is volt, most is van.
2010. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én anyukám 17éves koromig megállás nélkül tiltakozott a kutya ellen.Pedig nagy kertünk van és én amúgy is sokat sétálok,de csak nem engedett.Egyik nap a városba felbukkant egy beteg kis kóbor kutya,nagyon rossz állapotban volt szegény...sírva hazarohantam,mert majd megszakadt a szívem.Mondtam,hogy csak akkor mondja,hogy nem vihetem haza,ha eljön és ránéz.Eljött és megnézte,és nem bírt nemet mondani.Hazavittük,állatorvos 2hétig kezelte,de végül meggyógyult és azóta is anyukám kedvence=) Menjetek el anyukáddal menhelyre és hidd el nem fog neked nemet mondani és meg fogod találni valahol a hozzád illő állatkát.De persze ígérd meg te is hogy gondját viseled és neki is ugyan úgy segítőkész gyermeke leszel.Sok sikert!
2010. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!