Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sajnos kulancs volt a kutyámba...

Sajnos kulancs volt a kutyámban már ki vettem belőle egy ideje nem észleltem újra azt jelenti meg szabadítóttam teljesen ettől a kutyámat?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem hogy ki vettem szoktam ellenőrizni a testét és nem találtam újat.

Volt több is de nagyon remélem mindet ki vettem kis testű kutyám van úgy látom jól van csak nagyon remélem nem jelentkezik újra ez a tünet.

Mit gondoltok erről ?

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!

20/f


2018. febr. 9. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tünet jelentkezett rajta?
2018. febr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tegnap este sajnos a figyelmetlenségem miatt adtam neki tehén tejet többet nem adok belőle mert már 15 év körüli kicsit már öreg de egész jó szervezete van úgy látom ha nem tévedek ezzel kapcsolatban a tej miatt nagyokat sóhajtott mert nem kellett volna a tejet adjam neki gondolom e miatt meg reszketett is de most úgy látom hogy jól van kicsit piros a szeme gondolom a kimerültségtől és alszik egy kicsit volt sétálni is a reggel kicsit.

Mit gondolsz erről ?

2018. febr. 9. 09:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz, és mondd el hogy kullancsot szedtél ki belőle.Valószínűleg ajánlani fog valami gyógyszert, hogy ne legyen babéziás, ami miatt el is pusztulhat...
2018. febr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat
2018. febr. 9. 09:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A tejtől max fosik de ilyen tünetei nem lesznek tőle. Szerintem is vidd orvoshoz.
2018. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kullancs ellen úgy tudsz hatásosan védekezni, hogy használsz nyakörvet/cpot ont/tablettát. Ez kifejezetten ajánlott, nem csak a kullancsok miatt.
2018. febr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a segítséget
2018. febr. 9. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!