Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma reggel vettem észre, hogy...

Ma reggel vettem észre, hogy a 3éves kan németjuhász kutyának, nyálkás és kissé véres a széklete. Vidám, jókedvű és van étvágya. Mi lehet a gond vele?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami bezavart az emésztésébe. Nem evett túl sok havat?

Diéta addig, míg nem rendeződik a széklete.

2015. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem ,hogy itt találod meg a megfelelő választ!Vidd el dokihoz!
2015. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár napig rizses diéta ha nem javul doki. Amíg van étvágya és jókedvű nincs nagy probléma! Diétáztasd 3 napig,ha nem javul doki!!! Illetve ha más panaszok jönnek elő akkor meg rögtön.
2015. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hell-ikon ***** válasza:

Valamilyen betegség miatt nem esett át mostanában antibiotikum kúrán?


Tavaly az én kutyám elkapott valamilyen felső légúti betegséget, kapott antibiotikum tablettát, meg szirupot, 5 napos kúra, a kúra után pedig 1-2 nappal jött a véres széklet.

Az antibiotikum "hazavágta" a bélflórát is, így azt még külön probiotikummal kellett még kezelni.


Szóval az is csinálhat ilyesmit, ha esetleg volt ilyen.


De kiválthat ilyesmit, egy szokottnál keményebb széklet is, ahogy nálunk embereknél is.

2015. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!