Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pici kutyus pelus vagy alom?

Pici kutyus pelus vagy alom?

Figyelt kérdés

Pici 2 kiló sincs szobakutyus, napirend változás miatt csak 1x tudjuk levinni sétálni egy ideig, 4után.

Mit válasszunk inkább?


2018. febr. 11. 15:10
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Vettem pelust is meg almot is, de akkor nem szokatom rá egyikre sem. Ezeket bontatlanul, blokkal visszaveszik szerintetek? Tegnap vettem, tehát még benne vagyok. 72órába.
2018. febr. 11. 17:09
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérj meg ismerős kutyást a környéken hogy a sajátjával együtt a tiédet is vigye le reggel. Én bármelyik kutyás ismerősnek megtenném. Vagy ha más nem, akkor a környéken fiatal akinek zsebpénz jól jönne. Vagy szomszéd, barát, rokon, ismerős.
2018. febr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs ilyen. Nincs senki akinek kulcsot adnék a lakásomhoz. Rokonok nem élnek a közelben, baráti családok vannak ugyan de mindenhol gyerek, reggeli rohanás. Stb.Mindent végigzongoráztam és a legkisebb rosszat választottam. Kérlek a kérdésre valaszoljatok. Aki fél a lepontozástól akár privátban is írhat.
2018. febr. 11. 17:29
 14/30 anonim ***** válasza:
97%

A kutyára miért nem gondolsz?!

Neki nagyon szar lehet a napi 1 séta...

Esetleg új gazda? Vagy amelyik gyerek nem tud aludni kel fel korán és megy veled?

2018. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Nem.
2018. febr. 11. 17:51
 16/30 anonim ***** válasza:
97%

Nem azért a 20 fillérért, de mi most mit csináljunk? Ne haragudj, de nehezen hiszem el, hogy 5 perced nincs arra, hogy legalább pisilni, kakilni levidd. Az már másodlagos, hogy hosszú sétára nincs időd, de akinek az alapszükségletek (köztük az ürítés) biztosítása is nehézségekbe ütközik, annak nem szabadna kutyát tartania. Értem én, hogy a gyerekek előtt volt, de gondold el milyen lehet szegény kisállatnak, hogy egy ideig foglalkoznak vele, aztán jön pár poronty és rá nem figyel senki. Neki is vannak érzései, legalább olyanok mint a gyerekeidnek. Kérlek, 5 percet szánj rá, hogy legalább pisilni tudjon szegény. Ha nem tudod megoldani, akkor ajándékozd oda valakinek, mert valószínű amúgy sem kapja meg 2 gyerek mellett a szükséges törődést.

Hozzáteszem, mindezt a legnagyobb segítőkészséggel mondom, mert segíteni szeretnék a kutyuson.

2018. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
94%
Sőt, 3 gyerekkel. Javítom magam.
2018. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
De lenne 5 percem. Annyi lenne. De az a baj, annyi idő alatt nem intézi el a dolgát. Minimum 30p, hogy produkáljon valamit. Pedig egész este lefegyeli a vizet.
2018. febr. 11. 19:10
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezesetben elajándékoznám a kutyust.

Tényleg nincs olyan kutyás ismerős aki addig amíg otthon vagy a gyerekekkel és öltözteted őket levinné...? Rengetegen sétáltatnak reggel. Akkor kulcsot se kéne adni. Arról nem beszélve, hogy egy szobatiszta kutya nem lesz a kedvedért nem szobatiszta. Iszonyatosan szenvedni fog ahogy órákig tartogatja a szükségleteit.

2018. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Kisfiam mióta az apukája elment bezárkózott, nem beszél, nem játszik alig eszik, alszik. Csak a kutyával játszik, eszik,alszik. Soha nem venném el tőle!
2018. febr. 11. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!