Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ettől baja lesz a kutyáimnak?

Ettől baja lesz a kutyáimnak?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy mindennap reggelente szoktam őket megetetni,de ma pont késésben voltam és elfelejtettem nekik kaját adni olyan bűntudatom van ez miatt :/ Csak este 8 körül érek haza. Lehet valami bajuk belőle ha a megszokottól később kapnak enni?

2018. febr. 12. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Felnőtt kutyának semmiképp, van, aki heti egy böjt napot is tart direkt a kutyának.
2018. febr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt kutyák? Semmi bajuk nem lesz, de a vizet SOHA ne felejtsd el. Heti 1 böjt napot sokan tartják.
2018. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 nap koplalástól nem lesz bajuk. Majd ne ijedj meg, ha hazaérve hányást találsz. A kutya alkalmazkodik hozzá, hogy mikor van etetési idő és a szervezetebrákészül, extra gyomorsavat termel. Ha kimarad a kaja ezt a gyomorsavat néha kihányják.
2018. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyik tanár az egyetemen azt mondta, hogy a kutyának kell tartani heti egy "vadász napot", ami azt jelenti, hogy aznap nem kap enni. Mert a farkas sem eszik minden nap. (Mondjuk mi sosem tartottuk, mert látta a macskákat enni, és akkor már folyt a nyála.)
2018. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. Nálunk volt hogy két napig nem ettek (nyáron) hiába tettem eléjük.
2018. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!