Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet fajtiszta, törzsköny...

Hol lehet fajtiszta, törzskönyvezett magyar agarat venni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 13. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, fajtatiszta nem ? Tenyésztőnél.
2018. febr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fajtisztát bármelyik szaporítónál, de szerintem menhelyen is találsz agár jellegű kutyát.


Fajtatisztát a bejegyzett kennelekben, például:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. febr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, fajtatiszta bocsánat. És hogyan megy ez pontosan? Felhívom őket vagy hogyan? Elnézést a tudatlanságomért. :D
2018. febr. 13. 08:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Felhívod őket, vagy írsz egy e-mailt. Ne az árával kezdd!!

Érdemes bemutatkoznod néhány szóval és elmondani, hogy házban/lakásban szeretnéd majd tartani a kiskutyát. Hobbi/egyéb célra keresel kutyust.

A lelkiismeretes tenyésztők nagyon körültekintően választanak gazdit. Szóval ne lepődj meg, ha kikérdeznek 😊

Nekem más fajta kutyám van ugyan, de engem leinformált a tenyésztő. Vagyis keresett közös ismerőst. Nem bántam, mert érthető, hogy csak jó helyre adja a kutyáit. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, kérdés esetén bármikor fordulhatok hozzá.

Szívesen osztotta meg velem a tapasztalatait a fajtáról, ellátott tanácsokkal.

2018. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2018. febr. 13. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!