Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizsla vélemény?

Magyar vizsla vélemény?

Figyelt kérdés

Eléggé úgy hangzik mintha egy tárgyról beszélnénk, de ne Értsétek félre imádom a kutyákat, csak máshogy nem tudom megfogalmazni, szóval mik a jó és rossz dolgok tulajdonságok a magyar vizslakban?

Válaszokat előre is köszi



2018. febr. 20. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Jó: ragaszkodó, és okos.

"Rossz" : (már ha aktívan akarsz vadászni vele) fázósabb mint hasonló célra kitenyésztett rokonai.

2018. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit túl aktív, bár kinek mi tetszik ezen a téren. Nem mondom, hogy nem aranyos, de nekem külsőre, ha már vizsla, akkor a weimari vizsla tetszik... Ha magyar kutya, akkor a mudi a favoritom, ha magyar vadászkutya, akkor a magyar agár..
2018. febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nagyon aktív, és ha veszel egyet nagyon kell vele foglalkozni! Amúgy nagyon szép kutyuk :) nekem is van egy 2 hónapos vizslám 😍
2018. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen mindent ezek alapján nem valószínű hogy ezt a kutyafajtát fogom választani magam mellé hiszen panel ban nem biztos hogy jól érezné magát és nem feltétlen érnék rá mindig foglalkozni vele
2018. febr. 20. 23:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még olyan vizslával nem találkoztam, amelyik ne ugrálta volna össze az embert. Gondolom ez a vérükben van, de nagyon idegesítő. 10-ből 10 ezt csinálja. Amúgy szépek, és ahogy hallom ragaszkodóak.
2018. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!