Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Kinek mekkora a vizslája? Nekünk egy 4 hónapos magyar-német vizsla kutyusunk van,50 cm a marmagassága és 14,7 kiló. Száraz tápot eszik Britet az előírt adagot. Szerintem hatalmas kutya a korához képest.

Keress kérdéseket hasonló témában: Vizslások

2018. jan. 9. 12:56  Privát üzenet  

A válaszok
Neked keverėked van, nem vizslád. Így a mėrete mindegy, nem standard.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. jan. 9. 13:02 Privát üzenet
Első kissé nyersen fogalmazott, de abból a szempontból igaza van, hogy teljesen mindegy, másnak mekkora a vizslája. Még fajtatisztáknál is vannak eltérések, milyen vérvonal milyen csontozat, szuka vagy kan, stb. A te szempontodból az egyetlen lényeges, hogy túlsúlyos-e a kutyád, ill. túl gyorsan nő-e, mert ez hatással van a kialakuló csontozatára és ízületekre. Beszéld meg állatorvossal, lehet kevésbé erős táp vagy kisebb adag is elég lesz neki.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2018. jan. 9. 13:12 Privát üzenet

Mivel keverék így teljesen lutri mekkora lesz.

Viszont oda kell figyelni,hogy ne legyen kövér,mert az tönkre teheti az ízületeit.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. jan. 9. 13:57 Privát üzenet
Ekkora mérettel az már inkább Dog, nem Vizsla. :D

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. jan. 10. 01:11 Privát üzenet

Igen, szép nagy kutya valóban, de ahogy az előttem szólók írták, még fajtatisztánál is vannak eltérések és minden egyed máshogy nő, van ki gyorsabban, van ki lassabban.

4 hónapos korban pl. az én kutyám 55cm/27kg volt, de ő egy óriástestű fajta.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. jan. 10. 08:25 Privát üzenet
Ismerem ezt a kutyát, nagyon csúnya.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2018. febr. 10. 10:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó!Az a lényeg,hogy te szép vagy!

# 7/7Időpont 2018. febr. 15. 15:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért hangoztatják folyamatosan azt a hamis tézist a liberálisok, hogy Magyarországon hatalmas munkaerőhiány van?
Én nem értem ezt az adóparadicsomosdit. Ha veszek egy Apple terméket, azon hatalmas ÁFA van, amit én megfizetek, ez nem kerül a Magyar Államhoz?
Érdekelne, a Beurer PM 18 pulzusmérő órának vannak-e tartozékai? Hatalmas a doboz és csak óra van benne, se töltő, se ujjcsipesz, se öv (ajándékba kaptam, magyar nyelvű leírás nélkül).
Most, hogy lezajlott a vizes VB, és ismét hatalmas negatívot sikerült az államkasszában előteremteni, vajon a "büszkeség", hogy néhány percig emlegetik Magyarországot, kárpótolja...
Jó-e az, hogy a magyar népesség hatalmas része az állam jótéteményeitől várja sorsa javulását?
Magyar vizsla 4-5 éves nyakán (inkább úgy mondom a gerince felé nyakörv utáni részen nagy dudor van, nem kemény, puha de két hatalmas valami van ott ma vagy holnap a párom viszi...

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!