Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyus ez?

Milyen fajta kutyus ez?

Figyelt kérdés

[link]

Ajandekba kaptam,1honapos kislany.



2018. febr. 21. 19:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Beagle jellegű keverék. Gratulálok annak az észlénynek aki ajándékba adott élő állatot, ráadásul ha még 1 hónapos csak akkor állatkínzást követett el mert két hónapos koráig az anyja mellett a helye. Vigyétek vissza.
2018. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Kiskönyvében mi áll?


Szerintem Kis Svájci kopó vagy valami Beagle keverék lehet.


Egyébként nagyon édes :D

2018. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

*3 honapos.bocsi a billenyuzet.

1.nem kell Gratulalni,paromtol kaptam mivel regota szerettem volna egy kiskutyat.

2.ebbe neked semmi kozod.

3.a kerdesre valaszoltal tobb kommentet nem kertem.lehet elballagni.majd osztok lapot ha kerem a velemenyed..

2018. febr. 21. 19:48
 4/22 A kérdező kommentje:
Oltasi kiskonyve van.abban kellene lennie hogy milyen fajta de nem irta bele a doktor.majd marciusba megyek 2.oltasra akkor majd megkerdezem tole hogy biztos legyen.
2018. febr. 21. 19:51
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Ha van törkönyve akkor fajtatiszta ha nincs keverék.
2018. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Keverék. Törzskönyv nélkül nem lehet egyik fajta sem.
2018. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Akkor ezek szerint olvasni se tudsz. Az első mondatom az volt hogy "beagle keverék".

Nem fajtatiszta az a kutya aminek nincs törzskönyve, maximum fajta jellegű keverék lehet.

2018. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Akitol hozta a parom megirta hogy beagle.az anyja fajta tiszta beagle az apja meg ugyan ilyen vilagos barna fajta tiszta beagle.
2018. febr. 21. 21:23
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Sima keverék beagle jelleggel. 1 oltással veszélyes odaadni, még nincs megfelelő védelme, nagyon vigyázzatok rá. Úgy szokás, hogy 2 oltással, féreghajtásokkal, chipezve, törzskönyvvel, szerződéssel kerül gazdihoz a kutya.
2018. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

#11

Sajnos ez szinte csak a tenyészetekben van, bár minden kutya megérdemelné. Aki arra nem képes, hogy ivartalanítsa a kutyáját és keverékek születnek, az sajnos nem sok esetben fogja ezeket betartani.

(Kérdező, gyengébbek kedvéért nem rád gondolok, hanem arra, akitől a párod hozta a kutyust.)

2018. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!