Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyus ez?

Milyen fajta kutyus ez?

Figyelt kérdés

[link]

Ajandekba kaptam,1honapos kislany.



2018. febr. 21. 19:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
43%
Törzskönyv nélkül egy korcs.
2018. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Magamból indulok ki, mi még a talált macskát is oltva, bolhátlanítva, féreghajtva, orvosi vizsgálat után, szerződéssel adtuk oda a gazdinak, természetesen ingyen. Ezek annyira alap dolgok... Persze mi nem ebből élünk, mint a "jófajta" szaporítók. :S
2018. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
62%

Egy nagyon cuki beagle keverék *-*

Talán valami basset keverék lehet az arca miatt

2018. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%
Ez biztosan nem beagle, mert azoknak nem ilyen színű a szőrzetük. Ahogy mások is írták ez egy beagle keverék. Ne érts félre, nem negatív jelzőként mondom a keveréket, de legyünk már tisztában a dolgokkal!
2018. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Egyébként egy teljes körű szűrővizsgálat nem ártana neki. Ha valami baja van (diszplázia, akármi), akkor legalább tudjatok róla, ne váratlanul érjen. Csak azért tanácsolom ezt, mert tapasztalatból mondom, hogy sokkal rosszabb amikor 10 évesen derül ki az ilyen.
2018. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Persze megertem skacok, az elso oltasa 14.en volt.Marc.5.en viszem ujra.egeszseges jatekos es nagyon kis rosszlany folyton harap (persze jatszik) beagle az 100% a volt tulaj irta meg hogy az anyu az beagle meg az apu is.de az anyarol lattam is kepet az fajta tiszta az apa lehetett keverek
2018. febr. 22. 07:44
 17/22 A kérdező kommentje:

Ne erts felre kedves aki irt a talat macsekrol: van orvosi kiskonyve oltva van(elso oltas)tobbit meg csak most fogja kapni jovo honapban.Egyebkent a holgy sem penzert adta oket.Csak annyit mondott paromnak hogy vigyazzunk ra es persze szeressuk legyen meg mindene,plussz par honap mulva fotot kert hogy milyen lesz a picur.

De amugy ismerem a cicas storyt..cicarajongo voltam (10macskam volt) de elkoltozes miatt (masik orszag,munka) oda kellett adjam oket.mindegyiknek volt papirja utlevelek oltasa chipje a legutolsonak nem mert o pici volt meg.Az otthoni ismeroseimnek egybol a penz jutott eszebe..bocsajtsatok meg nekem de az hogy ajandekba vagy ingyen kap valaki egy allatot meg mindig jobb mint penzert eladni es hasznot huzni egy utan olyan elolenybol .Valahogy nem tudnam megtenni,paromnak vam egy fajta tiszta Gordon Setterje,gyonyoru allat de makacs mindig az agyon vam hiaba tanitom hogy nem.persze mihelyst becsukom a szemem mintha aludnek azt hiszi fel is johet ..Na mind1,lenyeg hogy itt egy kolyog Gordon Setter 800euro korul mozog.Lattam Pet Shopban.Egy "kasztralt" nosteny 500euro korul es egy teljesen kifejlett nosteny amelynek lehetnek kolykelyi 1200euro felett.Nos most 1es fel eves a parome nem akarja "kasztraltatni"(vagy hogy kell irni.) mert szeretne 1kicsit .De ugye mint tudjuk egy alombol nem jon csak 1pici foleg nem ennel a kutyanal..

2018. febr. 22. 07:56
 18/22 anonim ***** válasza:
82%

Törzskönyvében bsnne van ha nincs neki csak fajta jellegű esetleg.

Gondolom a szüleinek minden szűrése megvan ha már így szaporít.

Min 2 oltással féreghajtva chippel e.ü könyvel kerülhet újgazdihoz 8hetes kora utan.

Feljelenthetitek ha igy adta nektek oda a kutyát. Oltani meg most vidd ne márciusban akkod már ivartalanitani kéne főleg hogy keverék.

2018. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Aztán csodálkozunk, hogy miért hanyatlik ez a kutyafajta is, mint ahogy a többi divat fajta is, a kedves szaporítók miatt.

Ha a szülőknek NINCS származási lapjuk, akkor NEM fajtatiszták. Tehát az orvos is azt fogja beleírni, hogy jellegű.

A kutyát 8-10 hónaposan érdemes ivartalanítani, ha te is szaporítod és még reklámozod is, ne csodálkozz, ha megtalál a NAV vagy más szervezet. Volt már itt erre példa...

A többiek jól mondták a dolgokat, hallgass rájuk is.

2018. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

"beagle az 100% a volt tulaj irta meg hogy az anyu az beagle meg az apu is.de az anyarol lattam is kepet az fajta tiszta az apa lehetett keverek"


Épp ezt magyarázzuk, hogy nem Beagle, hanem Beagle-jellegű. Amit írsz az egy ellentmondás: Ha az apja keverék volt, akkor ő sem Beagle volt, maximum Beagle-jellegű fajta.

2018. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!