Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen pórázt és nyakörvet...

Milyen pórázt és nyakörvet vegyek a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Amstaff, 5hónapos.
2018. febr. 22. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Hámot, nem nyakörvet.

Pórázt meg valami erőset.

2018. febr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Az enyemnek ket hamja, es ket poraza van. Az egyik poraz kihuzhatos a masik nem. O jobban szereti a kihuzhatosat, mert abban mozoghat is. Viszont egy ilyen testesebb kutyanak a masikat ajanlom, maximum majd mikor mar szotfogad elengeded.
2018. febr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy nekik nem jó a hám, mert húzni fog.
2018. febr. 22. 08:37
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen anyagú nyakörve van jelenleg. De állandóan vakarózik ha rajta van, sétáltatás közben is vakarózni akar.

2018. febr. 22. 08:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá van szoktatva a nyakörvhöz vagy csak mostanában lett rátéve? Mert akkor szoktak vakarózni amikor még újdonság nekik.
2018. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hozzá van persze.

Van ilyen láncos nyakörve is ha az van rajta akkor az egyáltalán nem zavarja.

De azt meg feladni nem szeretem rá, és ő sem szereti.

De ha már rajta van akkor nincs probléma.

2018. febr. 22. 09:22
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Nincs azzal a nyakörvvel semmi probléma. Azért vakarózik, mert még nem szokta meg, hogy van a nyakában valami.

A hámmal valóban jobban tud húzni, ha hajlamos rá.

Ha esetleg azt látod, hogy a műszálas nyakörv mégis zavarja, akkor vegyél neki bőrből készültet. Jóval drágább, de nagyon tartós.

A pórázból teljesen megfelel a sima 1,5 méteres műszálas. Én a flexit nagyon nem szeretem, a kutyasuliban sem javasolták.

2018. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amstaffal nem való sem hám, sem flexipóráz (ezt a vackot én betiltanám...).

Jó erős, bőrből készült nyakörv, esetleg egy textil félfojtó, és egy szintén strapabíró póráz, max 2 méteres. Ajánlom az állítható pórázokat.

2018. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

*anstaffra

Bocsika, ostoba autokorrekció. :/

2018. febr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk vagus van. Erős, minőségi, tökéletes. Aki ismeri a fajtát, tudja, a kutya lehet bármilyen jól nevelt ha rájön az 5 perc akkor repülsz utána (jobbik esetben, rosszabbikban a karabiner vagy a nyakörv vagy a póráz mondja fel a szolgálatot) Nekünk is amstaffunk van (3)
2018. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!