Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Körülbelül mennyi időt vesz...

Körülbelül mennyi időt vesz igénybe a kutya törzskönyvének honosítása?

Figyelt kérdés
Márciusban szeretnék már kiállításra nevezni, de kicsit elbizonytalanodtam. Egy hete küldtem el postán a papírokat, egy hónap alatt lehetséges, hogy meglesz? Nem vagyok Pesti így csak postázással tudtam megoldani.

2018. febr. 22. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Telefon felemel és kérdez.

2018. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy kb mennyi idő szokott lenni, mire számítsak. Ha sokáig tart akkor majd mindenképp betelefonálok (amennyiben felveszik, mert úgy hallottam nem könnyű elérni őket).
2018. febr. 22. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:
kb 1 hónap, ha minden papirt elküldtél rendesen. Export pedigré, befizetést igazolo csekk fénymásolata. telefon eléggé necces, általában nem veszik fel. E-mailben érdeklődhets még, minden fajtacsoportnál megvan, hogy kit kll keresni
2018. febr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!