Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Néznétek egy kutyákkal foglalk...

Néznétek egy kutyákkal foglalkozó youtube csatornát?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkozom valami hasonlón. Nem igazán ismerek ilyen témájú csatornákat, ezért kérdezem, hogy érdekelne-e valakit. Beszélgetős, témakifejtős videók (pl. etetés, kutya lakásban vs udvaron, szaporítós kérdés...), sétálós vlog, kutyakiállítások, rendezvények, sportok, tanítás, kutyafelszerelés bemutatók/tesztek stb. ezek a témák jutottak eddig eszembe.

2018. febr. 24. 23:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha van kedved ezzel foglalkozni, nyugodtan kezdj bele. :) A visszajelzésekből biztosan lehet majd tanulni neked is. Számíts azért sok kritikára, mert egyszerűbb más emberről rosszat mondani mint magad belekezdeni.


Engem speciel mondjuk érdekelne, hogy látják mások a kutyatartást. Esetleg nem lenne rossz saját ötleteket is beleszőni, nem olyat amit minden fórumon megtalál az ember ( nem mondom hogy ez teljesen rossz, csak annyi, hogy ezzel fűszerezni lehetne az egészet).

2018. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
Szaporítós, ivartalanítós témát nagyon fejtsd ki, akár több videóban! Nagyon hasznos lenne! Én biztosan nézném, hisz nap mint nap ezen dolgok tájékoztatását adom a birka népnek. Hasonló csatornán gondolkodtam már én is, de nem tudnám kivitelezni olyan jól. Helyette előadásokat tartottam az iskolámban.
2018. febr. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
100%

Ha te szeretnéd csinálni akkor mindenképp kezdj neki!

És egyébként szerintem lenne közönség. Én például biztosan nézném.

Ha tényleg megcsinálod akkor kérünk linket vagy csatorna nevet.

2018. febr. 25. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nézném
2018. febr. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
De értesz is hozzá vagy csak laikus vagy? Nem mindegy.
2018. febr. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nézném..és a menhelyket se felejtsd ki.
2018. febr. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
86%
Alapból nem érdekel, de ha jól és érdekesen csinálják, akkor bármit megnézek. Ott van hasonló témában pl. a Zállatorvos, ami tök hidegen hagy, viszont a srác jól tolja, ezért szívesen nézem.
2018. febr. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne.
2018. febr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkoztam már hasonlón, szóval engem érdekelne.
2018. febr. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék egy ilyet, és nézném is.
2018. febr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!