Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy most induló lényegben...

Egy most induló lényegben agilityvel foglalkozó sulihoz keresünk tapasztalt edzőt Budapesten. Nem tudtok valakit ajánlani?

Figyelt kérdés
Most nyitnánk egy agility iskolát. Zonás akadályok már megvannak, ezek mind alumíniumból készültek, gumírozással. Ugrók készülnek, ezek is alumíniumból lesznek. Kúszók 6 m ill.5 méteresek. Szlalom vasból készül, lehetne alu is, de a súlya miatt jobb a vas. Az alumínium hinta alatt is vasból készült talpak vannak, egy fix, és egy állítható. Nos ehhez az iskolához keresünk edzőt Budapesten. Nem tudtok valakit ajánlani?

2014. dec. 25. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Agility suli edző nélkül? Az bátor :)
2014. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem úgy szokták kezdeni, hogy először beruháznak, majd felépítik a sulit?
2014. dec. 27. 16:36
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát csak tudod, ha valaki akar csinálni egy vállalkozást, akkor nem árt, ha ért hozzá valamennyire, különben ugye honnan tudná, mikor csinálja jól, meg mikor nem? Ha annyira nem vagytok benne az agilitys életben, hogy az ismeretségi körből találjatok egy használható edzőt, és mégis speciálisan agility sulit akartok nyitni, az nekem elég fura. Így honnan fogjátok tudni, hogy egyáltalán milyen minőséget produkál a sulitok? Már csak az árazás meg a marketing végett is fontos ezeket tudni, ha szigorúan vállalkozói szemmel nézzük a dolgokat.

Na meg cukrászdát biztos lehet így nyitni, kismillió cukrász vár munkára, aki el tud készíteni egy krémest meg egy dobostortát, de az agility edző egy picit nehezebben beszerezhető "munkaerő" (az idézőjel meg azért van, mert anyagilag sem egy kategória a cukrásszal, nincs kiszámítható bevétel, ami van, az se túl nagy, és az edző bizony vélhetően elkéri a maga részét). Szerintem elég bátor dolog egy rakás pénzt belefeccölni úgy, hogy azt se tudjátok, mi fog kisülni belőle.

2014. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ja, és a lényeg: a sorrendet igazából azért furcsállom, mert egy bizonyos szakágra specializálódott sulit akartok nyitni úgy, hogy nincs szakemberetek, akire építhetnétek. Persze lehet, hogy ez csak az én maximalizmusom, de világéletemben utáltam az olyan cégeket, ahol a főnöknek lövése sincs semmiről, csak gondolta, belevág valamibe, mert azt hallotta, hogy népszerű, felvesz pár embert, akinek papírja van arról, hogy ért hozzá, és várja a csodát. Olyankor jön a béka segge alatti szakmai teljesítmény, az árak lehúzása (ha már minőség nincs, ugye), és minden, amitől normális embernek hánynia kell, legyen az akár egy üveges cég, építési vállalkozás, magánorvosi rendelő, vagy akármi; ha az alapok nincsenek rendben, jó eséllyel egy kalap szar lesz a végeredmény.

Nem előre akarlak szidni titeket, félreértés ne essék, csak mondom, hogy ez a tendencia olyankor, amikor nem szakember csinál valami szakmait, és lövésem sincs, hogyan terveztétek elkerülni ezt a helyzetet.

2014. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Helló,

Örülök, hogy megosztottad velem a nézeteidet.

1. nem ismersz, mégis megszólsz.

2. ha itthon nem is versenyeztem kint igen, így versenytapasztalatom is van.

3. üzletember vagyok, így van némi rálátásom, hogy mibe is heccelek bele.

4. mint említettem van versenytapasztalatom,de én a magam részéről belátom, hogy vannak nálam jobb alkatok az edzősködésre. Én legalábbis felismerem.

5. hadd költsem már a saját pénzemet, úgy ahogy szeretném

6. vannak hazai ismerőseim is, akiket meglehetne kérni.

7. az hogy nézne ki, hogy előbb begyűjtöm az edzőt a nagy semmire. gondolom furcsább lenne.

8 magunk készítjük az akadályokat, így jóval olcsóbb, mintsem bárkitől megvennénk. ha bukunk rajta, akkor csak az anyagköltséget.

gondolom egyenlőre elég ennyi. ja, és nem akarunk akadályokat gyártani. erre sem időnk, sem energiánk nincs.

2014. dec. 28. 17:47
 6/14 A kérdező kommentje:

lemaradt

egy meglévő baráti kőr kutyáinak a szabadidejét szolgálná az iskola, nem akarunk ebből profitot kihozni. természetesen az edzőt megfizetnénk.

2014. dec. 28. 17:51
 7/14 A kérdező kommentje:
2014. dec. 28. 17:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Ej, de harapós valaki :) Te kérdezted, miért bátor dolog, elmondtam a véleményemet, ahogy azt is, hogy nem akarlak szidni (nyilván azért, mert nem ismerlek), csak ha már rákérdeztél, nem mondtam azt, hogy á, hagyjuk. Ez egy ilyen oldal, ha kérdeznek, fogsz rá választ kapni, az meg csak rajtad múlik, hogy pozitívan állsz hozzá a válaszokhoz, vagy rögtön mellre szívod azt is, amit nem kéne :)
2014. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*ha kérdezel, fogsz rá választ kapni
2014. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem szívtam mellre, csak úgy jött le a leveledből, mintha oktatásnak tartogatnád a válaszod. ha nem így van, akkor bocsánat
2014. dec. 28. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!